pc acılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seytan6161

Üye
22 Ocak 2009
75
0
üsdatlar ben buhasebecilik yapıyrum pc virus yedi sanırım ve kapandı hiçbir şeklde güvenli mod da dahil açamıyorum ve yarın sabaha kadar içindeki bilgilere ihtiyacım var

edit AgitCaN //gerekli cevaplar verildiği için konu kılıtlenmiştir

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş durum çubuğu gözüküomu??
yani pc açılırken bi çizgi geçio soldan sağa doğru eğer onu görebiliosan donanımsal bi prblem değildir pc cokmustur tekrar iişletim sistemi kurulması lazımm
ama hiç bişey çıkmıosa kasayı açıp içnideki kartların yerıne oturup oturmadıgını kontrol et

seytan6161

Üye
22 Ocak 2009
75
0
şimdi yazdığım pc de aynı oldu fakat güvenli madda sıstemi geri yukledım duzeldı en azından güvenli madda çalıştırabilirsem geri yukleme yapaçağim bunu format dısında bir şelikde halletmem lzım bilgilerin yedeği yok

seytan6161

Üye
22 Ocak 2009
75
0
bu şuanlık cok zor bır durum o kadar bilgiyede sahıp değilim örneğin guvenli modu seciyorum onaylı acılmasına ızın vermeden tekrar secenekler onumu geliyor bunu bır yolu olmalı

seytan6161

Üye
22 Ocak 2009
75
0
acıkcası cd takmaya pek cesaretım yok bılgılerı sılerım dıye ve şimdi de pc ekran hiç acılmıyo işiği yanıyor fakat ekram sımsıyah

seytan6161

Üye
22 Ocak 2009
75
0
yinede format ve benım onarmam cok tehlıkeli ama atmam yada onarmam için ekranın duzelmesı gerekiyor ekran hala siyah yazılarda yok ağ üzerinden bağlanmanın bır yoluda mı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.