pc hack site hack virss yapma programLarı

surgeon153

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
378
0
proğramı yüklerken proğramdqa virüs çıktı şimdide giriş sayfam turkojan olmuş tüm yöntemleri denedim ama gene aynı ne yapabilirim lütfen yardım edin

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
proğramı yüklerken proğramdqa virüs çıktı şimdide giriş sayfam turkojan olmuş tüm yöntemleri denedim ama gene aynı ne yapabilirim lütfen yardım edin

bu tür programlarda virüs bulunur çünkü bunlar hack programıdır clienttir

web sayfanın girişini internet simgesinin üzerine sağ tıkla özellikler de ve cıkan bos yerde yazan sayfayı görceksindir www.turkojan.com yazar sen oraya girmek istedinn sayfayı yaz mesela [url]https://tik.lat/r69k1

Dj_TwiDDLeR

Yeni üye
2 Eyl 2008
37
0
Arkadaşlar pc hack msn hack wep cam hack tüm hepsi bu prğ de dahildir ama ayarları biraz zordur IP sabitleme v.s v.s server oliştirmak felan ama googlye yazın turkojan sn sürüm download indirin daha sonra turkojan kullanımı felan yazın google ögrenirsiniz ve msn den istediginiz kişinin tüm pc sini eliniz altına ala bilirsiniz

Turkojan3.0.gif

Hadi Kolay GeLsin +rep unutmayalim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.