pc oyunlari ile ilgili acil yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar pc ye yeni oyunlar yüklüyorum ama ilk tanitim yeri felan izliyorum başlatiyorum ama 3 ile 5 dakka arasinda ekran karariyo.görüntü yok yani ama oyun devam ediyor.neden kaynaklana bilir.nasil düzeltebilirim.yardimlariniz için şimdiden teşekkürler.

Ehhm son kez söylemek istiyorum boşuna konuyu karartmayalım :D

Sadece başıma gelen bişey craksiz oynadım ben oyunu fakat oyun ortasında hata verio görev yöneticisnden kapatman gerekior fakat oyuna giriyosunuz ... Hatta hatadan önce kaydederseniz ediyo fakat tekrar ordan devam edemiyosunuz hata verio :D
Siz bei takmayın arkadaşa yardımcı olun bnm ki sadece başıma gelen basit bi hata!!! :D

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar yeni cikan oyunlar 2 3 tane yükledim fakat aynisi oluyo.
ekran kartindan olabilirmi gerçi öyle olsa hiç çaliştirmaz demi

8 Tem 2009
123
0
Ekran kartında sorun olabilir şöyleki LOTR Conquest'i yükledim oyunun sesler felan geldi ancak oyunu oynayamadım,böyle bir sorun sendede vardır diye düşünüyorum ekran kartının modelini ve yüklediğin oyunları yazarmısın?

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
arkadaşlar.sanirsam ekran karti 512 + 512 ayrilmiş bellek var oyunda prototype olmasi lazim.benim kendi pc degil arkadaşin pc si özellikleri hatirladigim kadar bunlar ram 3 gb yada 4

8 Tem 2009
123
0
Dostum bu yeni çıkan oyunlarda şu Shader Model 3 sıkıntısı oluyor sizinkisi nedir acaba? Shader Model 2 ise oyunu oynayamazsınız![not:dediğiniz oyun Shader Model 3 istiyor]

Son düzenleme:

mehmet981

Katılımcı Üye
14 Ağu 2007
336
0
Shader Model 2 ne 3 ne bilmiyorum biraz açiklarsan sevinirim.ve bunu nasil giderebilirim.
birde ekran kartinin neyi destekledigini nerden ögrenecem.
eger Shader Model 3 desteklerse kendi sitesinden güncelleme yapsam yeterli olmazmi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.