pc yavaşladı arkadaşlar

22 Tem 2008
72
0
arkadaşlar ben antivir clasic pe kullanıyom pc de fazla bişey yok oyun fln ama pc çok yavaş lütfen acil yardım

22 Tem 2008
72
0
avast ve kasper skaykullandım kasıyo ya benim pc durduk yerde yavaşladı eskiden hızlıydı nasıl hızlandırım

by_kurshun

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
691
1
kaspersky kullan birde format at hafızası küçükse onu büyülttür(ör:bnmki 80 gb cokda hızlı)

22 Tem 2008
72
0
arkadaşım geçen de format attım + dedgin gibi benimkide 80 gb ama yine çok yavaş HIZLANDIRMADA Bİ TAVSİYENİZ VARMI

sp0zqar28

Yeni üye
21 Ağu 2008
24
0
Bilgisayarı hızlandırmanın tek y0lu özelliklerini değiştir:D ram i yükselt oyunda kasıy0sa ekran kartını yükselt :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.