pc ye girme

sezerbaba

Yeni üye
21 Ağu 2007
12
0
rapid ile indir:
İçeriği görüntülemek için üye olmalısınız.

kry ile indir:
İçeriği görüntülemek için üye olmalısınız.

Pc ye girmenin en zahmetsiz ve koLay yoLu ...

12 Adımda ENT Programı iLe IP sini biLdiğiniz yada biLmediğiniz yani rastgeLe bir kişinin PC sine girin yada ip araLığı iLe başka birisinin PC ye girin. Aşağıda detayLı anLatımı buLunmaktadır.

1td5.jpg

2kn2.jpg

3xv9.jpg

4fy2.jpg

5ez7.jpg

7bh4.jpg

8ru4.jpg

9zu7.jpg

10zf0.jpg

11yk2.jpg

12lw0.jpg

alıntıdır arkadaşlar gerçekten işe yarıo kullandım bi offisin fotoraflarına baktım videolarını izledim

Son düzenleme:

kaos3

Yeni üye
2 Eki 2007
4
0
kardeş sağolasın işe yarıyo ama işte sadece paylaşım değilde tüm bilgisayara açılan bi kapı olsa daha iyi olurdu

burak64

Yeni üye
30 Haz 2007
28
0
emeğe saygı arkda insan az oynar direk kopyala yapştır yapmaz ltfn bu konu en az 30yerde war ltfn

ayazhalil06

Yeni üye
3 Eki 2007
2
0
BEN BU PROGRAMI YÜKLEDİM AÇTIGIMDA EVET HAYIR DİYE BİRSEY ÇIKIYO HAYIR DEYİNCE BİRŞEY OLMUYO EVET DİYİNCE PROGRAMIN SİTESİNİ AÇIYO YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ARKADAŞLAR

ikibinster

Yeni üye
23 Eyl 2007
5
0
arkadaşım sağol program içinde daha acemiyim yeni merak sarmaya başladım programı kurdum evet güzel çalışıyo(sanırım) ama sağ tıklayıp open deyince sadece yazıcıyla ilgili bişeyler çıkıyo bu normalmidir.nasıl girerim karşımdaki bilgisayarın içine açıklama yapabilirsen memnun olurum.şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.