pcden ses gelmorrrrrr!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MSN KIRAN

Üye
15 Eki 2007
58
0
SyStem
bilgisayarımdan son 1haftada ses gelmiyor.Codecleri yükledim herhalde.Kaspersky 2009 antivirüsle full tarattırdım 20 tane virüs buldu javada,openofficede felan.SONRA yeni flash playeri yükledim 10 çıkmış sonra bilgisyarı açtım ses var kapattım ses yok:mad::mad::mad::mad:

benyokum

Yeni üye
15 Kas 2008
4
0
systemroot
Merhaba MSN Kiran,

Seskart driveri yuklumu? veya silip yeniden yuklesen?
Onboard seskartiysa cd si olmasi laqzim eger cd si yoksa @ windows update ten soundcard driver secip update e bastiginda yeniden yukler seskart driver i.

Eger windows un validated deqilse, legal xp diye bir program var onla legal edip windows update cekmeni tavsiye ederim. ve sonrada bilgisayari yeniden kapatip acmak.

MSN KIRAN

Üye
15 Eki 2007
58
0
SyStem
saol yardıma birtek sen koşmuşsun

bak şimdi benimki vinly ac97 ... bişey bende cmedia 3d audia-k-lıte codec aımp2 yüklü
aımp2 bir player onda ses çıkıor ama medi playerde ve internetten çıkmıyor
birde c-media silinmiyor ben neyi silicem o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.