PC'den Tüm Telefon Numaralarını Bedava Arama//furkan0012

Sabite alınsın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    201

furkan0012

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
562
0
New York
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere PC'den tüm telefon numaralarını bedava aramayı anlatacağım. Öncelikle programımızı Universal Dellmont desktop client bu siteden indiriyoruz.

Daha sonra verdiğim sitelerden birine kayıt olun.

Cheapest calling rates for Cambodia, Iran, Israel and other destinations.
Cheap calls to Nigeria, Pakistan and loads of other popular destinations!
12VoIP | cheap calls all over the world!
CallingCredit | cheap calls all over the world
Kayıt olurken Fake Mail Generator - Free temporary email addresses bu siteden fake e-mail oluşturup kullanabilirsiniz.En sonunda ise programa giriş yapıp bedava konuşuyoruz :)

Not : Her üyeliğe 2 dakika bedava... Verdiğim fake e-maille yeni üyelik alarak 2 dakika 2 dakika sınırsız olur neredeyse :) Bazen programa ard arda yeni üyeliklerle giriş yapınca arama yapmıyor . 10 dakika bekleyin sonra tekrar deneyin :)
Not 2 : Anlatım tamamen bana aittir. Tüm Sorumluluk Kullanıcıya Aittir . Teşekkür Butonuna Basarsanız ve Anketime Katılırsanız Sevinirim . Yoğun istek olursa video eklenecektir. İyi Forumlar...

Video :
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zSSkL-Sea_o&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

furkan0012

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
562
0
New York
36 Görüntüleme 1 Yorum :( Yapmayın arkadaşlar yorumlarınız benim için değerli :( Bir emek var sonunda...

hengen

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
983
0
Deneme'den
istersen video çekebilirim.
SESSİZ.
Edit: beyler video çeksem kanıtlanmaz ki videoyu bilgisayarda çekiyorum telefonu nasıl görüceksiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.