Sosyal Mühendislik Pdf ile virüs bulaştırma

hiras

Yeni üye
25 Ara 2022
3
0
Instagram'da gördüğüm bir post ile klima almak için dolandırıldım bu adamlara pdf ile dekont attım diyerek virüs bulaştırıp parayı geri alabilirmiyim. Alabilirsem nasıl yapabilirim. İyi forumlar

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
988
629
Instagram'da gördüğüm bir post ile klima almak için dolandırıldım bu adamlara pdf ile dekont attım diyerek virüs bulaştırıp parayı geri alabilirmiyim. Alabilirsem nasıl yapabilirim. İyi forumlar
Merhaba,
Paranızı almak için bu tür yöntemlere başvurmanız önermek haklıyken haksız duruma düşersiniz. Bu nedenle size önerim yasal yollara başvurun.
İyi forumlar dilerim.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
141
:)
PDF RAT ve karşıdakinin şüphelenmemesi için sağlam bir FUD'a ihtiyacın var. Kolay olmaz ama evet yapılabilir. Ben şahsen ücretsiz yada ucuz olan PDF RAT hiç görmedim. Ücretsiz ( dikkat et ava giderken avlanma :) ) PDF RAT bulamazsan alacağın paranın çok daha fazlasını harcamak zorunda kalırsın.

Ayrıca karşıdan parayı bu şekilde almak yerine yasal yöntemlerde deneyebilirsiniz...

!BadRhyme

Üye
29 Ocak 2023
121
45
Anyone using Assembly.
PDF RAT ve karşıdakinin şüphelenmemesi için sağlam bir FUD'a ihtiyacın var. Kolay olmaz ama evet yapılabilir. Ben şahsen ücretsiz yada ucuz olan PDF RAT hiç görmedim. Ücretsiz ( dikkat et ava giderken avlanma :) ) PDF RAT bulamazsan alacağın paranın çok daha fazlasını harcamak zorunda kalırsın.

Ayrıca karşıdan parayı bu şekilde almak yerine yasal yöntemlerde deneyebilirsiniz...
Çok doğru, Uzun zaman ve sabır gerektirecek bir yöntem ve ayrıca yasal değil :)

hiras

Yeni üye
25 Ara 2022
3
0
Merhaba,
Paranızı almak için bu tür yöntemlere başvurmanız önermek haklıyken haksız duruma düşersiniz. Bu nedenle size önerim yasal yollara başvurun.
İyi forumlar dilerim.
Yasal yollara başvuru yaptım ancak bankam ve polis hiç bir şekilde yardımcı olamadı. Ya da olmak istemediler bilmiyorum.

Yasal yöntemle hiç bir sonuca varamadım malesef 😔

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.