Oyun Pes 2021 nasıl ddos atarım

vivid17

Üye
8 Ocak 2017
92
0
Merhaba arkadaşlar bu aralar Efootball PES 2021 e sardım fakat oynadığım bazı kişiler yenilirken ddos atarak veya bi şekilde beni laglayarak oyunu kazanıyor. Burada anlamadığım kişi sunucuya mı yoksa bana mı ddos atıyor ve atıyorsa da ip adresimi veya sunucunun ip adresini nasıl buluyor teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Cevap: Pes 2021 ddos - lag

Bence sizin internetiniz de sıkıntı var.
Bilgisayar başında oyun oynayarak zaman geçiren bir insanın bu girişimlere gireceğini zannetmiyorum.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631

İnternet bağlantınızı ve ms değerlerinizi kontrol edin. Ethernet kablosu ile bağlantı yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra

Merhaba değerli üye eğer sık yaşadığınız bir durumsa internet sağlıyıcınızla konuşmanızı önerebilirim onun dışında eğer birtek siz düşüyorsanız bu saldırı size yöneliktir eğer sunucuya yönelik olursa tüm oyuncular sunucudan düşecektir​

TRovlaz

Yeni üye
16 Eki 2020
9
1
Büyük ihtimal internetinizde sorun vardır kablolu baglantı sağlayın daha verim alırsınız şahsınıza ait saldırı yapıldıgını sanmıyorum cok zor

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
248
İstanbul
Oyun sunucusunu indirecek kadar güçlü bir VDS sahibi olamazlar ancak senin İP adresinden senin internetine ping yollayarak sana bu sıkıntıyı yaşatabilirler. Bu sıkıntıyı sağlayıcına bildirmen gerekirse mahkemeye kadar götürebilme imkanın var.

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Merhaba,

Oyunun sunucularına, bir oyuncuyu düşürme pahasına saldıracaklarını zannetmiyorum. Büyük ihtimal problem kendi internetinizdedir. https://www.speedtest.net bu siteden test yaptıktan sonra eğer çıkan değerler, size vaade dilen değerlerle örtüşmüyorsa internet sağlayıcınızın müşteri servislerini arayıp durumu belirtebilirsiniz. Ek olarak oyunun sunucu ayarlarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Avrupa ise Asya, Asya ise Avrupa'ya çekmek işinize yarayabilir.

İyi forumlar :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.