//Phantom VPN by BiGSLauGHTeR

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
//Phantom VPN Premium by BiGSLauGHTeR

PHANTOM VPN PREMIUM //v1.1.9.5
//by
BiGSLauGHTeR

5GbYDA.png

Phantom VPN Nedir?

Phantom VPN, temel olarak benzer VPN'ler gibi çalışır. Bunun yanında açık port kontrolü, DNS ayarları, hız testi gibi birçok araç bulundurur. Diğer VPN'lerden farkı ise (bazı internet sağlayıcılarında) AKK sıkıntısını gidermesidir.

İndirmek için:

Dosya.tc: Tıkla

Virustotal:

3/67

AKK Sıkıntısını Giderdiği İnternet Sağlayıcıları
:

Vodafone

Çooook İyi Youtube'de 1080p De Donmadan İzliyorsun Teşekkürler Emeğine Sağlık :)

Ellerine sağlık dostum eskiden 480p de izlediğim videoyu şimdi 1080p de izleyebiliyorum

Şahsen kullandım ve çok memnunum YouTube'da 1080p video açtım takılmadan izledim :)
Konu sabite alınmalı bence

Gerçektende sorunsuz çalışıyor ellerine sağlık.

VodafoneNet kullanıyorum mükemmel çalışıyor teşekkürler. :)

Kardeş varya ben senin elini öperim olum adamsın varya sen dünyanın en iyi adamısın
şu akk yüzünden 5 mbps lerdeydi 1.90 mb/sn filan oldu olum varya adamın dibisin dibi dibi sen olmasaydın 240pde video izliyor olacaktım eyvh adamsın kardeşim akk kalkdığında 15 mbps oluyordu senin sayende onuda geçti adamsın kardeşim <3 :)

Cidden güzel kullanışlı öneriyorum herkese.

İyi kullanımlar!

Son düzenleme:

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Umarım tüm interletlerde akkyi kaldıran bişi de geliştirirler ileride

Elimden geldiği kadar uğraşıyorum. Ben Vodafone kullandığım için bunun üstüne yoğunlaştım. Diğer internet sağlayıcılarında denemediğim için bilemeyeceğim. Bu arada okuyunca farklı bir anlam çıkıyor yorumundan. Program benim tarafından geliştirildi. Ben yanlış anladıysam kusura bakma. :D Yorumun için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.