PhoneInfoga güncel kurulum

ShadowCompany

Yeni üye
30 Kas 2023
32
6
Merhaba herkese bir kaç gündür phoneinfoga programını kali linuxa kurmaya çalışıyorum bir çok kez sosyal medyada araştırmalar yaptım ancak güncel çalışır bir yöntemini bulamadım

(yardım ederseniz çox sevinirim)

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
630
691
Merhaba İyi Günler

O tür Kali Linux tooları eskisi gibi çalışmıyor onun aksine artık bazı hazır siteler veya metasploit aracı vardır bunları kullanmanı öneririm. Sadece ufak bir araştırma yapman yeterli olacaktır.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
PhoneInfoga ve benzeri çoğu tool fixlendi, çalışsa bile pek etkisi olacağını sanmıyorum. Bunun yerine diğer alternatif araçları inceleyebilirsiniz..

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,020
1,340
Merhaba herkese bir kaç gündür phoneinfoga programını kali linuxa kurmaya çalışıyorum bir çok kez sosyal medyada araştırmalar yaptım ancak güncel çalışır bir yöntemini bulamadım

(yardım ederseniz çox sevinirim)
Söylendiği gibi alternatifleri fazlasıyla mevcut. Elbet kaliteli ve güzel bir araçtır diğerleri gibi uğraştırıcı değildi fakat diğerleri kadar da günümüze uygun değil.İki farklı güncel kaynağı inceleyiniz.

Kurulum

GitHub

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.