Çözüldü Photoshop ile alakalı sorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yol2005

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
402
1

Arkadaşlar ortada ata yazısı var ne yaptıysam cs6 programıyla kaldırmaadım çünkü yazı çok şeffaf olduğu için seçemiyorum soldurayım.. yada farklı bir yöntem sizden rica ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
128
C:/Adobe
dvgXqL.png
buyur dostum inşallah istediğin gibi olmuştur​

NighTTeRRorS

Kıdemli Üye
1 Tem 2013
3,113
2
Linux@Grafik
Attığım video linkinde detaylı anlatım mevcuttur inceleyebilirsiniz.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=k2thG5d0w9s"]https://www.youtube.com/watch?v=k2thG5d0w9s[/ame]​

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Photoshop Nokta Düzeltme Fırçası ve Klonlama Aracı ile tamamen kaldırabilirsin.Küçük ebatlarda hassas ve yumuşak tonda çalışırsan orjinal haline getirebilirsin.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165

ARKADAŞLAR ORTADA ATA YAZISI VAR NE YAPTIYSAM CS6 PROGRAMIYLA KALDIRAMADIM
CÜNKÜ YAZI ÇOK ŞEFFAF OLDUGU İÇİN SEÇEMİYORUM SOLDURAYIM.. YADA FARKLI BİR YONTEM DENEYİM SİZDEN RİCA EDİYORUM BANA YARDIMCI OLUN NE YAPTIYSAM YOLUNU BULAMADIM

Al dostum dediğim yöntemle yaptım beyazlık falan kalmadı bir yerde yanlış yapıyorsun veya toolun ayarları bozulmuş olabilir.

yol2005

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
402
1
nek

ustam o resim temsili ben bu kadar profesyonel resimler için ugrasıyorum ornek bunu kaldırmak imkansız otesi saatlerimi aldı

Son düzenleme:

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
nek

ustam o resim temsili ben bu kadar profesyonel resimler için ugrasıyorum ornek bunu kaldırmak imkansız otesi saatlerimi aldı

Bu resim 6 dakikamı aldı dostum mevzu fırça ucunu rengin akışına göre kullanmaktan geçiyor çok uğraşmanın sebebi budur renkleri ve akış yönünü bilirsen kolaylıkla halledebilirsin daha da olmuyor diyorsan tw'den yardımcı olayım.

yol2005

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
402
1
Bu resim 6 dakikamı aldı dostum mevzu fırça ucunu rengin akışına göre kullanmaktan geçiyor çok uğraşmanın sebebi budur renkleri ve akış yönünü bilirsen kolaylıkla halledebilirsin daha da olmuyor diyorsan tw'den yardımcı olayım.

gerçekten inanılmazz nasıl yaptınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.