PhotoshopCS2+Serial Number+Tek Link

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
Arkadaslar öncelikle konu tamamen bana aittir.Bunu belirtiyim dedim :)

Tek Linktir arkadaslar kısa bir anlatım yapıyım yükleme biraz uzun 15-20dk arası sürüyor...
Yüklendikten sonra bir rar cıkar ıcınde bazı dosyalar var ''Setup''tıklayın yükleme baslayacaktır...
Bir süre sonra 30 günlükmü yoksa full versionmu siz full versionu seçin serial number sorucaktır...

Serial Number: 1045-1302-5692-5842-1244-7027

bunu yazın ve yükleme baslayacaktır yüklemenin bitmesini bekleyin ve kurulum hazır...

Link:İndir

Lütfen görüşlerinizi belirtin...
Eger sevdiyseniz tesekkürü cok görmeyin :)

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
İndirmeyin boşuna dosya bozuk.
8234.jpg

Son düzenleme:

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
bende tamamiyle çalıstı resmini çekmemi istermisin belki sende bir sorun vardır...
ayrıca hatalı kısmı bendede var sonunda yükleniyor sadece tüm özel renkler yok...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.