Photosop KP/İmza Yapımı / EmreClone

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
Photosop KP/İmza Yapım Dersi / EmreClone

KP/İMZA YAPIMI

Basliksiz-1.png

Merhaba Arkadaşlar bugun sizlere başlıktada belirttiğim gibi Facebook - Twitter Yada Forumlardaki imza yapımını göstereceğim bu konuyu açmamdaki maksat THT Forumunda Grafikhakkında pek ders videosu olmadıgını farkedişimdir. yani bu işe meraklı olanda
lerleme kaydedemiyor. videoda aşağıdaki çalışmayı yapmayı anlattım arkadaşlar umarım videodaki anlatım size yol gösterir ben sadece temelini sade ve hoş tasarım yapmayı amaçladım ki isterseniz bunu geliştirebilir kendi tarzınızı yaratabilirsiniz
benim tarzımı herkez beğenecek diye bir kural yok olmicakta.

851X315
FORMAT= PNG
DERS SURE= 12,27,13 DAKIKA

Son düzenleme:

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Öncelikle ellerine sağlık kardeşim 1.imza görselin için konuşuyorum bir tasarım yapılacaksa tonlama çok iyi kullanılmalı ve bütün öğeler aynı tonlama ölçülerinde kullanılmalıdır ha birşeyi ön plana çıkaracaksan yani vermek isteğin mesajı işte onu ön plana çıkarman lazım bu hatayı giderirsen çok daha iyi olacağına inanıyorum...

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
Öncelikle ellerine sağlık kardeşim 1.imza görselin için konuşuyorum bir tasarım yapılacaksa tonlama çok iyi kullanılmalı ve bütün öğeler aynı tonlama ölçülerinde kullanılmalıdır ha birşeyi ön plana çıkaracaksan yani vermek isteğin mesajı işte onu ön plana çıkarman lazım bu hatayı giderirsen çok daha iyi olacağına inanıyorum...

haklısın ve öncelikle yorumun için teşekkürler bu konuda ön plana çıkarmak istediğim şey anlatmaktı ve gerek ses gerekse video yani görsel şekilde ön plana çıkarttım yani burdaki amacım pek tasarım yapmaktan cok dersi işlemekti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.