Php Haber Sitesi Scripti | Sliderlı |

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,256
localhost/admin.php
Merhaba Arkadaşlar

İnternette bulduğum bu scripti full hale getirip hatalarını düzelttim ve size sunuyorum.
Piyasada çalışan haber scripti neredeyse hiç olmadığı için araştırma gereği duydum.
2015 yılında yazıldığı için kullanmadan önce açık taraması yaparsanız iyi olur.
dosyalar içindeki kullanım klavuzu adlı metin belgesinde tüm bilgiler mevcut.

Scriptin Görüntüleri

İndirme Linki

Virüs Total

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ
Merhaba Arkadaşlar

İnternette bulduğum bu scripti full hale getirip hatalarını düzelttim ve size sunuyorum.
Piyasada çalışan haber scripti neredeyse hiç olmadığı için araştırma gereği duydum.
2015 yılında yazıldığı için kullanmadan önce açık taraması yaparsanız iyi olur.
dosyalar içindeki kullanım klavuzu adlı metin belgesinde tüm bilgiler mevcut.

Scriptin Görüntüleri

İndirme Linki

Virüs Total

Kardeşim bu kadar yazıyı önceden hazırladın galiba çok güzl olmuş elleriniz Sağlık

cakicaki

Yeni üye
18 Haz 2006
14
4
Üstat ben kurdum ama çalışmadı. Cmod izni vermemiz gereken biryer olabilirmi. panel.sql i aktardım mysql in içine. config ve veritabani php de düzenledim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.