PHP Otobüs Bilet Scripti "Rezervasyonlu"

DeSTuRSuZz

Üye
27 Mar 2016
59
0
Nereye :)
Kodların %80 i başka bi scriptden alıntı internetde güzel bi script bulamadım indirdiğim bi scriptden ayırdım ve düzenledim. İşinize Yarıyacağını Düşündüm. :)

Burdan indirebilirsiniz

Kod:
Alıntıdır, Düzenlenmiştir... Sıkıntıyla Karşılaşırsanız Lütfen Danışmaktan Çekinmeyin Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum :)

Virüs Total Sonuçları 0 / 67

Son düzenleme:

DeSTuRSuZz

Üye
27 Mar 2016
59
0
Nereye :)
Virustotal koymalısın dostum konuna

Gerek Duyulmazdı Ama Yinede Ekledim.

Ne İşimize Yarayacak aga?

Bilişim Alanı Web Tasarım Okuyan Veyahut Benzer Rezervasyonlu Bir Script'e İhtiyacı Olan Arkadaşlar Alsın Kullansın Editlesin Diye :)

SS atabilirmisin ?

Görsellik Yok Stabil Textbox'lar butonlar Bana Sadece İşleyişi Lazımdı. Dilerseniz İndirip Göz Atabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.