Pkk ve Kürtçülük Tümörü !

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
PKK Terör Örgütünün "Kürtçülük" Maskesi

Ülkemize karşı yıkıcı bölücü faaliyet gösteren iç tehdit unsurlarının başında PKK bölücü terör örgütü gelmektedir.

Kürtlerin hakları için mücadele ettiği propagandasını yapan PKK teröründen en büyük zararı bölge halkı görmüştür.

Terör örgütü çoğunluğu bölge halkından olmak üzere 30 binden fazla vatandaşımızı çoluk çocuk ayrımı yapmadan katletmiştir.

Halk terör korkusundan köylerini boşaltarak şehir merkezlerine göç etmek zorunda kalmışekonomik ve sosyal olarak büyük kayba uğramıştır.

Terör örgütünün köy ve mezraları basarak savunmasız vatandaşlarımızı çoluk çocuk ayrımı yapmadan katletmesi Ermenilerin Birinci Dünya Savaşı sırasında yaptığı katliamlara benzemektedir.

Ermeniler de erkeklerin cephede olduğu bir dönemde savunmasız kalan kadın çocuk ve yaşlıları vahşice katletmişler köylüleri camilere doldurup yakmışlardır.Bu gün de aynı katliamlar Ermeni terörünün devamı olan PKK tarafından yapılmaktadır.

Ermeni terör örgütü ASALA15 Temmuz 1983'te Paris Orly Havalimanı'nda gerçekleştirdiği kanlı saldırı sonucunda Batı kamuoyunda mahkum olmuştur.

O zamana kadar örgütsadece Türkleri hedef alan eylemlere imza atıyordu.
Dolayısıyla; Batı kamuoyunda örgüte karşı bir nefret olmadığı gibi bilakis 1915'te yaşananların intikamını aldıkları gibi pozitif bir bakış da bulunmaktaydı.

Orly Havalimanı'nda 2'si Türk 4'ü Fransız 1'i Amerikalı 1'i de İsveçli olmak üzere 8 kişi ölünce bu olay hemen katliam statüsüne girmiştir.

Çünkiölenler arasında örgüte ciddi destek veren Fransız vatandaşları da vardı.
Bu olaydan sonra Türkiye'ye karşı uygulanan dış kaynaklı terör metot değiştirmiş ve 1984 yılında Eruh ve Şemdinli baskınlarıyla PKK sahneye sürülmüştür.

Örgütün üst düzey sorumlularından Murat Karayılan'ın 9 Ekim 2006 tarihli Newsweek dergisine verdiği demeçte yer alan "PKK'nın ABD'nin paralı askeri olması anlamına gelen sözleri" bir kere daha PKK'nın Kürtçülüğü maske olarak kullandığını göstermiştir.

Bütün kışkırtmalara rağmenbugün örgütbölge halkından umduğu desteği bulamamıştır.Çünkübölge halkı terör örgütünün Kürtçülüğü maske olarak kullandığını görmüş ve büyük çoğunluğu itibariyle devletin yanında yer almıştır.

Kürtçülüğü maske olarak kullanan terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticileri Ermeni ve Yezidi asıllıdır.

PKK'nın üst düzey sorumlularından "Parmaksız Zeki" kod adlı Şemdin Sakık babaannesinin Ermeni olduğunu açıklamıştır.

Kongra-Gel PKK'nın cephe örgütü Avrupa Kürt demokratik toplum koordinasyonu (CDK) sözde meclis üyesi ve Apo'nun Avrupa'daki para kasası olarak bilinen Nuriye KesbirYezidi asıllıdır.Nuriye KesbirEylül 2001 yılında Hollanda'ya yasadışı yollardan girmek isterken yakalanmıştır.

Avrupa Parlamentosu üyesi ve PKK'nın Avrupa'da sözcülüğünü yapan Feleknaz Uca Yezidi asıllıdır.

Feleknaz Uca'nın babası Abdullah Uca da PKK terör örgütünün güdümündeki Yezidi Kürdistan Birliği'nin başkanıdır.

PKK'nın yurtdışında sözde "sürgün hükümeti" kurma çalışmalarında delege seçilen 1959 Silvan doğumlu Semra Bakırbir Hıristiyan Ermenisi'dir.

Semra Bakır'ın kardeşi Armenak Bakır ise adını Orhan olarak değiştirerek terör örgütü TİKKO'ya katılmıştır.

Örgütün merkez komitesine kadar yükselen Orhan Bakır güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülmüştür.

AyrıcaPKK'nın yurtdışında sözde "sürgün hükümeti" kurma çalışmalarında delege seçilen Meryem Tabaş'ın dedesi Hokar ve ninesi Haykanuş Ermeni asıllıdır.

Yapılan muayenelerinde sünnetsiz olduğu tespit edilen PKK terör örgütü mensupları Ermeni çıktı

Abdulaziz Özdemir (Ermeni asıllı) : Dedesi Yusuf ve ninesi Kazo Ermeni asıllıdır.1953 İdil doğumlu terör örgütü militanı Abdulaziz Özdemir 21.02.1991 tarihinde Şırnak ili İdil ilçesi Köyceğiz Köyü yakınlarında Türkiye'den Suriye'ye geçmek isterken PKK örgüt mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan silahlı çatışmada ölü olarak ele geçirilmiştir.Yapılan muayenesinde sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

Levent Kayadağ (Ermeni asıllı): Dedesi Mikdat ve Ninesi Havuş Ermeni asıllıdır.1972 Siverek doğumlu PKK terör örgütü militanı Levent Kayadağ 16.10.1993 tarihinde Elazığ ili Alacakaya Çataklı Köyü yakınlarında köy korucuları ile girdiği çatışma da ölü olarak ele geçirilmiştir.Yapılan muayenesinde sünnetsiz olduğu tesbit edilmiştir.

Mehmet Öztunç (Ermeni asıllı): Dedesi Musa ve ninesi Mirari Ermeni asıllıdır.08.09.1993 tarihinde Antalya da PKK terör örgütü mensubu olmaktan ve örgüte yardım ve yataklık yapmaktan tutuklanmıştır.Sünnetsiz olduğu tesbit edilen 1954 Beytüşşebap doğumlu Mehmet Öztunç 19.08.2000 tarihinde HADEP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.

Çürük raporu alarak askere gitmeyen dağa çıkan Ermeni asıllı PKK terör örgütü mensupları Orhan Ölsen (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi İliyo ve ninesi Mari Ermeni asıllıdır.1977 Silvan doğumlu Orhan Ölsen çürük raporu alarak askere gitmemiştir.
Orhan Ölsen PKK terör örgütünün dağ kadrosundandır.

İdris Sefil (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Avit ve ninesi Cevahir Ermeni asıllıdır.1977 Karayazı doğumlu PKK terör örgütü mensubu İdris Sefil

Adana;1.DGM mahkemesinde 3713sa/- : CK/168: yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmışhapis cezası almıştır.

Terör örgütü PKK-YCK örgütlenmesi içerisinde faal olmuştur.Konya HADEP il teşkilatı gençlik komisyonu üyesi olan İdris Sefilçürük raporu alarak askere gitmemiştir.

25.04.2006 tarihinde K.Irakta çıkan silahlı çatışma sonrasında öldürülen Ersin Sefil'in de yakınıdır.

Haci İçer (Ermeni asıllı): Dedesi Ali ve ninesi Gule Ermeni asıllıdır.1974 Hazro Doğumlu PKK terör örgütü mensubu Haci İçerHADEP Diyarbakır Hazro ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesidir.PKK terör örgütü mensubu Haci İçer çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

PKK terör örgütüne yardım ve yataklık yapan işbirlikçiSüryani asıllı köy muhtarı ve Ermeni asıllı HADEP İmamlar Birliği üyesi

Şemsi Emen (Süryani asıllı): Büyük dedesi Kermo ve ninesi Havva Süryani asıllıdır.1937 Ceylanpınar doğumlu Şemsi EmenŞanlıurfa ili Ceylanpınar ilçesi

HADEP üyesi olup Ceylanpınar ilçesine bağlı Işıklar Köyünde muhtarlık yapmıştır.Bölgede terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık yapan işbirlikçilerdendir.

Zülküf Demirtaş (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Kirikos ve ninesi Nazlı Ermeni asıllıdır.1948 Palu doğumlu Zülküf Demirtaş terör örgütü PKK işbirlikçilerinden olup HADEP İmamlar Birliği üyesidir.

Şemdinli olaylarından sonra halkı güvenlik kuvvetlerimize karşı provoke eden DEHAP'lı PKK mensubu

Sidar Şimşek (Ermeni Asıllı): Büyük dedesi Bedros ve ninesi Luşin Ermeni asıllıdır.1978 Silvan doğumlu DEHAP'lı Sidar ŞimşekDEHAP Silvan ilçe teşkilatı faaliyetlerinde yer almaktadır.PKK terör örgütü mensubu Sidar Şimşek DEHAP Silvan ilçe teşkilatı tarafından18.11.2005 günü "Şemdinli ve Yüksekova'da yaşanan olaylar" ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasına katılıp yasadışı slogan atarak topluluğu güvenlik kuvvetlerimize karşı provoke etmiştir.

Terör örgütü PKK'ya maddi destek sağlamak amacıyla uyuşturucu madde silah ve para kaçakçılığı yapan Ermeni Süryani asıllı teröristler

Mehmet Sami Geniş (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Serkis ve ninesi Şuşi Ermeni asıllıdır.1977 Diyarbakır doğumlu PKK terör örgütü mensubu Mehmet Sami Geniş
yasadışı PKK terör örgütü adına faaliyetlerde bulunmak suçundan cezaevinde yatmıştır.Terör örgütü PKK'ya maddi destek sağlamak amacıyla uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan Mehmet Sami Geniş 11/12/2002 tarihinde İstanbul;6.DGM mahkemesinde CK/405 ve CK/403 : Uyuşturucu madde ticaretinden yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

Özgür Erbil (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Akup ve ninesi Lüsye Ermeni asıllıdır.1975 Afşin doğumlu Özgür Erbil sahte belgeler ile yurtdışına çıkıp Almanya'da PKK terör örgütü adına uyuşturucu madde kaçakçılığı yapmaktadır.

İhsan Kaya (Süryani asıllı): Büyük dedesi Görgis ve ninesi Şemuni Süryanidir.1969 Kurtalan doğumlu PKK terör örgütü mensubu İhsan Kaya Romanya'da terör örgütü adına işçi simsarlığıuyuşturucusilah ve para kaçakçılığı yapmaktadır.İhsan Kaya Romanya'da sahte pasaport ve kimlikle yakalanmıştır.

Kutbettin Akşula (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Vartan ve ninesi Zelha Ermeni asıllıdır.1968 Muş doğumlu PKK terör örgütü mensubu Kutbettin Akşula 1992 yılında Muş ilinde PKK terör örgütüne maddi yönden destek sağlamak amacıyla silah kaçakçılığı yapmaktan yakalanmıştır. Kutbettin Akşula çürük raporu alarak askere gitmemiştir.

Kürtçülüğü maske olarak kullanan ve etnik ayrımcılık üzerinden siyaset yapan DEPHADEPDEHAPDTP gibi partilerde de "maskeli" yapılanma görülmektedir.
Siyasi temelini "Kürtçülük" üzerine bina ederek etnik ayrımcılığı körükleyen DEPHADEPDEHAP ve DTP gibi siyasi partilerin kurucudelegeüye aday gibi partinin başta yönetim kadrosu olmak üzere birçok kademesinde ErmeniSüryani ve Yezidi asıllılar bulunmaktadır.

Bir yandan parti içerisinde faal olan bu provokatörler bir yandan da PKK terör örgütü ile sıkı ilişki içerisinde olup yardım yataklık başta olmak üzere
militan ve hatta dağ kadrosu içerisinde terör örgütüne her türlü desteği vermektedirler.

Ayrıca İnsan Hakları Derneği (İHD) gibi sivil toplum örgütleri içerisinde de yer alan PKK örgüt mensubu partililer bu dernekleri kendi amaçları doğrultusunda kullanmaktadır.

Bölücübaşına destek amacıyla basın açıklaması yapan DTP (Demokratik Toplum Partisi) kurucular kurulu üyesi Ermeni

Barış Başak (Ermeni asıllı): Büyük ninesi Kotine Ermeni asıllıdır.1979 Yurtbeyli doğumlu Barış Başak HADEP tarafından düzenlenen Ankara da İnsan Hakları Anıtı önünde terör örgütü PKK-KADEK elebaşı Abdullah Öcalan'ın cezaevi şartlarının iyileştirilmesi "Tecrite ve İzalasyona Hayır" adıyla yapılan basın açıklamasına katılmıştır.

Barış Başak DTP (Demokratik Toplum Partisi) kurucular kurulu üyesidir.

DTP genel merkez yönetim kurulu üyesi Yezidi

Osman Ergin (Yezidi asıllı): 1955 Beşiri doğumlu Osman Ergin DTP genel merkez yönetim kurulu üyesidir.

Basri Kaysi (Süryani asıllı): Büyük dedesi Görgis ve ninesi Şemuni Süryanidir.1962 Siirt doğumlu PKK terör örgütü mensubu Basri Kaysi İHD Siirt şubesi üyesi ve DEHAP Siirt il teşkilatı delegesidir.12/08/1993 tarihinde Diyarbakır;1.DGM mahkemesinde TCK /169 : yasadışı örgüt üyelerine yardım ve yataklıktan yargılanarak 3 yıl 9 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

Kilisede vaaz verebilecek düzeyde bilgiye sahip olan ve misyonerlik çalışmaları yapan Ermeni asıllı HADEP üyesi

Dilaver Öncü (Ermeni asıllı): 1973 Yaylayanı doğumlu Dilaver Öncü İzmir ili Konak ilçe teşkilatı HADEP yönetim kurulu üyesi olup İzmir'de misyonerlik faaliyetleri içerisinde bulunmuştur.Dilaver Öncü kilise içerisinde vaaz ve eğitim verebilecek düzeyde bilgiye sahiptir.

DEP HADEP DEHAP ve DTP gibi etnik ayrımcılık yapan partilerin Ermeni Süryani ve Yezidi asıllı üst düzey yöneticileri

Edip Yıldız (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Ğaço ve ninesi Rihan Ermeni asıllıdır.1965 Firke doğumlu PKK terör örgütü mensubu Edip YıldızHADEP parti meclis üyesidir.

Edip Yıldız PKK terör örgütü mensuplarının avukatlığını yapmaktadır.Nevşehir E tipi cezaevinde yatan PKK terör örgütü mensubu Nimet Can'ın avukatlığını yapmıştır.

Haşim Benek (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Şiho ve ninesi Kitro Ermeni asıllıdır.1964 Uludere doğumlu PKK terör örgütü militanı Haşim Benek 16/03/1985 günü Şırnak ilçesi Dereler Köyü civarında eşek mağaraları mevkiinde güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada sağ olarak ele geçirilmiş ve Diyarbakır Sıkıyönetim As. mahkemesinde CK/168 : yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanmıştır.

Haşim Benek DEP Antalya merkez Muratpaşa Belediye encümen adayı olmuştur.

Mahmut Hakkı Eşiyok (Ermeni asıllı) : Büyük dedesi Hokar ve ninesi Haykanuş Ermeni asıllıdır.1954 Kamberşeyh doğumlu Mahmut Hakkı Eşiyok HADEP
İstanbul İl Sekreterliği yapmıştır.

İzzeddin Kalaycı (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Riyhan ve ninesi Mano Ermeni asıllıdır.1959 Urfa doğumlu PKK terör örgütü mensubu İzzeddin Kalaycı
11/07/1986 tarihinde Diyarbakır Synt. 1.Asm mahkemesinde CK/168 : Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan yargılanarak 6 yıl 8 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

23.06.1996 tarihinde Ankara da HADEP 2. olağan kongresinde Türk bayrağının indirilerek sözde PKK bayrağı asılması olayının gerçekleştiği kongrede yer almıştır.

Şanlıurfa il teşkilatı HADEP yönetim kurulu üyesidir.

Mehmet Cantekin (Ermeni asıllı): Büyük dedesi Bedros ve ninesi Meryem Ermeni asıllıdır.1948 Kölük doğumlu Diyarbakır merkez Kayapınar Belediye başkanlığı yapan Mehmet Cantekin 24.12.1995 tarihli milletvekili seçimlerinde Diyarbakır HADEP Milletvekili adayı olmuştur.

Mehmet Cantekin Kulp Karpuzlu da köy koruyucularını yönlendirerek terör örgütü PKK'ya lojistik destek sağlamaktadır.

2003 yılında PKK'nın 1978'de kurulduğu Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Fis köyünde DEHAP ve Göç-Der yöneticileri ile birlikte 'barış ağacı' adı altında ağaç dikme töreni düzenlemiştir. Törende bölücübaşı Öcalan'ı övücü sloganlar atılmıştır.

Mehmet Zeki Kanşiray (Süryani asıllı): Büyük dedesi Zeytun ve ninesi Meryem Süryani asıllıdır.1962 Nusaybin doğumlu PKK terör örgütü mensubu Mehmet Zeki Kanşiray İzmir Köy. Hiz. soygununa katılmıştır.16.7.1990 günü Bornova Tarım Orman Bakanlığı İzmir İl Md. Personeli maaşlarının silah zoruyla gasp edilmesi olayında tutuklanmıştır.

Mehmet Zeki Kanşiray İzmir HADEP Gaziemir ilçesi yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Maruf Altın (Ermeni asıllı): Hüseyin-Nafiye'den olma Maruf Altın1953 Siirt doğumludur.Büyük dedesi Ohanis ve ninesi Pori Ermeni asıllıdır.

DEP İzmir Konak ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi ve PKK terör örgütü mensubu Maruf Altın 23 Eylül 1998 tarihinde TCK 168: Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır

Nevzat Tedik (Yezidi asıllı): Halit-Revzete'den olma Nevzat Tedik1975 Hazro doğumludur.Babaannesi Hüsna Tedik Yezidi asıllıdır.

Diyarbakır il teşkilatı HADEP üyesi de olan PKK'nın gençlik örgütlenmesi içinde yer alan Nevzat Tedik 11 Ekim 2001 tarihinde TCK 168: Yasadışı silahlı örgüt kurmak veya katılmaktan 12 yıl 6 ay ağır hapis cezasına çarptırılmıştır.

Atheros

Yeni üye
4 Tem 2014
1
0
Bende kürtüm ama terörist deyilim her kürt terörist deyildir bende senin gibi terörü pkk yı lanetliyorum kahrolsun diyorum ama bunu bilki her kürt terörist deyildir kardeş ne mutlu türküm diyene

khthakan

Üye
21 Ara 2013
209
0
Bende kürtüm ama terörist deyilim her kürt terörist deyildir bende senin gibi terörü pkk yı lanetliyorum kahrolsun diyorum ama bunu bilki her kürt terörist deyildir kardeş ne mutlu türküm diyene

Bende Kürt ' üm Türkiye Vatandaşıyım Ama Hiç Bir Zaman Ne Mutlu Türk ' üm Demem Herkez Kendisiyle Övünür

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
kürt türk laz ne varsa fark etmez hepimiz insanız kimseyi kürt diye yargılamak olmaz ben kürt değilim ama kürtlere saygı duyuyorum kurt diyince akla ilk teroristin gelmesi çok saçma sızın ve bizim aramızda fark yok ki eminim turklerden daha vatan sever olan kürtler var. pkk ya lanet okuyan kurtler var niye kurt turk ayrımı yapıyoruzkı hepımız ınsanız eger hepimiz birden bu vatan için canını ortaya koymaya hazırsak turk kurt fark etmez hepımız TURKIYE CUMHURIYETI VATANDAŞIYIZ.

PASVAR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
829
0
İZMİR
kürt türk laz ne varsa fark etmez hepimiz insanız kimseyi kürt diye yargılamak olmaz ben kürt değilim ama kürtlere saygı duyuyorum kurt diyince akla ilk teroristin gelmesi çok saçma sızın ve bizim aramızda fark yok ki eminim turklerden daha vatan sever olan kürtler var. pkk ya lanet okuyan kurtler var niye kurt turk ayrımı yapıyoruzkı hepımız ınsanız eger hepimiz birden bu vatan için canını ortaya koymaya hazırsak turk kurt fark etmez hepımız TURKIYE CUMHURIYETI VATANDAŞIYIZ.

bu kardeşimiz burdaki yazılanlara nokta atışı yapmış artık ne yazarsanız yazın gerisi boş kürt türk ayrımını bırakalım dedelerimizin kemikleri sızlıyor onlar cebede birlikte savaşarak alı bu toprakları kurtlerde bizim kızlarımız gelin oldu onlarında bizde oldu neyin davasındasınız daha onlar pkk yı destekleyen ler kurt degil bence soylarında sorun var araştırsak muhakkak sorun cıkar neyse kapansın bu konu bence

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
3
120
Cyber Space
Allaha şükür ben TÜRKÜM Biz bu sene ardahana taşındık ve ben şuan ardahanda yaşıyorum burda 20 bin insan var bunların çoğu kürt . Şunu demek isterimki kürtlerin hepsi terorist değildir. . Bizim okulun hepsi kürt olmasına rağmen istiklal marşımız gayet güzel okunur . Bu yüzden bütün kürtlere aynı muhameleyi yapmayın . :)

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
bende kurdum asla demem ne mutlu turkum belkı senın bayragının altın da yasıyorum ben kurt doğdum kurt olecegım bunu degıstırebılırmısınız bende kendı bayragımı dalgalandırmak ıcın hersey yaparım ve hakkımı savunurum

PASVAR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
829
0
İZMİR
bende kurdum asla demem ne mutlu turkum belkı senın bayragının altın da yasıyorum ben kurt doğdum kurt olecegım bunu degıstırebılırmısınız bende kendı bayragımı dalgalandırmak ıcın hersey yaparım ve hakkımı savunurum

işte senin gibiler bu ülkeyi yaşanmaz kılıyor biz bu bayragı birlikte kazandık bu bayrak hepimizin benim çok kürt arkadaşım var bayramlarda benden önce balkona bayrak baglayıp dalgalandırıyor sizin dedeleriniz savaşmadımı bu topraklar icin söyle bakalım anlat

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
işte senin gibiler bu ülkeyi yaşanmaz kılıyor biz bu bayragı birlikte kazandık bu bayrak hepimizin benim çok kürt arkadaşım var bayramlarda benden önce balkona bayrak baglayıp dalgalandırıyor sizin dedeleriniz savaşmadımı bu topraklar icin söyle bakalım anlat
evet doğru dıyorsun sızınde buyuklerınz o da kürdü bıle bıle katettıler bende kalkıp ne mutlu turkum dıye bağrım hangı mantığa sıgyor bu batıya fabrıka doğuya karakol bunlara sadece bı kac ornek dahasına zamannım yok

PASVAR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
829
0
İZMİR
evet doğru dıyorsun sızınde buyuklerınz o da kürdü bıle bıle katettıler bende kalkıp ne mutlu turkum dıye bağrım hangı mantığa sıgyor bu batıya fabrıka doğuya karakol bunlara sadece bı kac ornek dahasına zamannım yok

batıya diyorsun da batıya geldiniz kim dedi size gidin doguda yaşayın diye ben izmirdeyim burda çok arkadaşım var kürt ve hepsi burda çalışıp ekmeklerini yiyolar kımse de demiyo onlara gidin diye sen ve sizin gibiler kandırılıyorsunuz siz zannediyosunuz ki kürt devleti kurunca herşey gzl olcak kanmayın bunlara bunların hepsi oyun israilin oyunu unutmayın

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69

kendi bayrağım derken ?​

PASVAR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
829
0
İZMİR

OZAMAN AY YILDIZIMI SEVMİYOSAN BURASI Turkhackteam.net/org YANİ BURDA BENİM BAYRAGIMA LAF SÖYLETMEM BAYRAKTA SEHİT KANLARIMIZ VAR AMA SİZİN GİBİLER NE ANLAR SEHİT KANINDAN SENDE İŞTE İT SÜRÜLERİNDEN BİRİSİSİN OZAMAN NİCE KÜRT KARDEŞLERİM VAR BAYRAGIMIZA SAYGI DUYAN

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34

İşte bu laf ülkeyi yıktırır lazlar çerkezler niye kendi devletlerini kurmuyorlar bi sizin gibi beyni yıkanmışların mı aklına geliyor ?

Sizin yaptığınız yediğiniz tabağa yapmaktan başka bir şey değil.
Mustafa Kemale soyadını veren kişinin ermeni olduğunu biliyor musun ? Ve kurtuluş savaşında önemli bir cepheyi kazım karabekir (ermeni) in yönettiğini bilir misin ? Sen buranın bir Türk vatandaşıysan Türk'sündür bitti. Eğer memnun değilsen git başka yere Olay sadece millet değildir önemli olan vatandır. Sizin gibi it sürüleri müslümanım diye geçinirsiniz ama gidip doğu da 30000 bin kişiyi bebek büyük ayrımı yapmadan katledersiniz ve sonra da apo denen şerefsize tapar durursunuz anca ışid den farkınız yok Allahuekber diyip adam öldürenler gibi.

Son düzenleme:

'SLayer

Katılımcı Üye
6 Şub 2012
656
0
VAN
benım bayragınzıa sozum yok sız konuyu yanlıs kavradınız sız bızım yerımızde olsaydınız boyle dusunmeyebılırdınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.