Plaka Sorgulama Ve Mavi Tık

15 Ağu 2015
203
28
20
Siber Güvenlik Alanın'da Çoğu şeyi başarmışımdır. Ama Plaka Sorgulama (kişi bulma) Ve Mavi Tık (Mavi Tık Alma ) Olaylarını Ne kadarda uğraşsam Başarmamadım. Yapabilen oldu mu bunları ?

Rowdzel

Üye
18 May 2020
57
14
Siber Güvenlik Alanın'da Çoğu şeyi başarmışımdır. Ama Plaka Sorgulama (kişi bulma) Ve Mavi Tık (Mavi Tık Alma ) Olaylarını Ne kadarda uğraşsam Başarmamadım. Yapabilen oldu mu bunları ?
Hemşehrim plaka sorgulamayı POLNET denilen sistemlerden yapıyorlar. Mavi tik olayı tamamen SM bence çünkü ünlülere verildiği için 3-5 yerde resmiyetini ilan edersen alırsın diye düşünüyorum ya da yine SM+Phishing yaparak örneğin; ufak futbol-basketbol-tenis vs. kulüplerde oynayan mavi tikli 1-2k lık hesapları yemleyerek ele geçirebilirsin. Ebedi çekmeyi bilmiyorum çünkü instayla ilgim yok.

Edit: Konuyu hortlattım galiba özür dilerim.

Maveraün Nehr

Blue Team Expert
25 Haz 2021
975
1,861
41.303921, -81.901693
Mavi tik olayı belirli bir takipçi sayısından sonra geliyor diye hatırlıyorum takipçi hilesi ile çözülebilir sanırsam

15 Ağu 2015
203
28
20
Hemşehrim plaka sorgulamayı POLNET denilen sistemlerden yapıyorlar. Mavi tik olayı tamamen SM bence çünkü ünlülere verildiği için 3-5 yerde resmiyetini ilan edersen alırsın diye düşünüyorum ya da yine SM+Phishing yaparak örneğin; ufak futbol-basketbol-tenis vs. kulüplerde oynayan mavi tikli 1-2k lık hesapları yemleyerek ele geçirebilirsin. Ebedi çekmeyi bilmiyorum çünkü instayla ilgim yok.

Edit: Konuyu hortlattım galiba özür dilerim.
konuyu iyiki hortlattın anlattıklarınla bilgim biraz daha arttı

Mavi tik olayı belirli bir takipçi sayısından sonra geliyor diye hatırlıyorum takipçi hilesi ile çözülebilir sanırsam
alakası yok reis adamın 200 takipçisi var mavi tiki var

Geat

Yeni üye
5 Haz 2016
49
1
Siber Güvenlik Alanın'da Çoğu şeyi başarmışımdır.
İyi ya gidin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına sızın sorgulayın plakaları.
İnsanlar size öneri veriyor egoist egoist cevaplar veriyorsunuz hiç hoş değil.
Çoğu şeyi başardıysanız artık bizim gibi lamer cahillerden destek almanıza gerek yok o halde.

15 Ağu 2015
203
28
20
Siber Güvenlik Alanın'da Çoğu şeyi başarmışımdır.
İyi ya gidin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına sızın sorgulayın plakaları.
İnsanlar size öneri veriyor egoist egoist cevaplar veriyorsunuz hiç hoş değil.
Çoğu şeyi başardıysanız artık bizim gibi lamer cahillerden destek almanıza gerek yok o halde.
kendi adına konuşta kendine lamer diye hitap et. Benim üstün hocalarımda var burada desteği onlardan alıyorum senin gibi etrafta "ben hackerim" diyen zihniyetlerden değil.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,596
407
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye plaka sorgu gibi sorgulama uygulamaları çalıntı datalardır türk şirketlerinden alınmış sigorta panelleridir tamamen yasa dışı ve illegaldir forumumuzdada yasaktır mavi tik içinde facebook portal ( client ) dedikler birşey var bende tam olarak bilmiyorum adminler ile canlı destek alarak ve instagramın bildiginiz üzere canlı destegi yok robot bi sistem var formları okuyan eğer o robotu kandırabilirseniz yaptıklarınız ile mavi tik alabilirsiniz

size yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.

15 Ağu 2015
203
28
20
Merhabalar değerli üye plaka sorgu gibi sorgulama uygulamaları çalıntı datalardır türk şirketlerinden alınmış sigorta panelleridir tamamen yasa dışı ve illegaldir forumumuzdada yasaktır mavi tik içinde facebook portal ( client ) dedikler birşey var bende tam olarak bilmiyorum adminler ile canlı destek alarak ve instagramın bildiginiz üzere canlı destegi yok robot bi sistem var formları okuyan eğer o robotu kandırabilirseniz yaptıklarınız ile mavi tik alabilirsiniz

size yardımcı olacaktır iyi forumlar dilerim.
Mavi tık ile bilgilendirmen bana çok yararlı oldu çünki bunun canlı kişilerin baktığını zannediyordum, bende ona göre hareket edicem. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.