Playsatation-1 Oyunlarını Bilgisayarda Oynama "Psx.exe" Resimli Anlatım

SŤǿЯмeЯ¬X1

Adanmış Üye
17 Ağu 2007
7,218
61
ĸãđĩĸǿψ¬cэħэηηэМĩ

1-Dosyayı İndiriyoruz.

Dosyanın Sifresi:http://www.forumtrportal.com

2-Dosyaları Zipten Cıkartıyoruz

19cx.jpg

3-"Epsx" simgesini çift tıklayıp Kuruluma Başlıyoruz.

4-"Config" Seçeneğini Tıklıyoruz

25zq.jpg

5-Scph7001 Usa Seçeneğini Tıklayıp Next Diyoruz

31la.jpg

6-Evet Bu seçenekde Vide Plugini Belirlicez."Petes OpenGl Driver 1.75'i " Seçiyoruz.Ve Next Diyoruz.

45ie.jpg

7-Evet Burda Ses Pluginini Belirlicez.eSPXexe Spu core 1.5.2 seçeneğini belirliyoruz.Next Diyoruz

8-Evet Önemli Bi noktaya Gledik.Bu secenek Çok Önemli.Windows98 sürümünü kullanan Arkadaşlar "epsx cdr aspı core 1.5.2" seçeneğini resimde de belirtiyim

64vj.jpg

Xp ve Win2000 Kullanan Arkadaşlarımız İçin "Espxcdr Wnt/W2k Core 1.5.2" seceneğini tıklayıp "next" diyoruz

72mp.jpg

9-Geldik Kontrolleri ayarlama Bölümüne Burada Herşey size Kalmıs.Canınız nasıl isterse ayarları Oyle Yapın.Bunu sonrada ayarlayabiliriz."Next" Diyoruz

87os.jpg

10-Done Diyerek Kurulumu Tamamlıyoruz.

91jb.jpg

11-Şimdi Bir Playstation1 cdsi Bularak CdRom' a takıp oyuna başlayabilirz.

110fn.jpg

Bu kadar Arkadaşlar.Ha Şunu solıyım bide.Eğer pcnizde Birden fazla cd okuyucu ("writer cdrom dwdrom") varsa bu program ilk olrak 1. cdromunu görür.Bu ayarlarıda değiştirmek için resimlere bakınız.

124xg.jpg

İşte İşlemler bittikden sonra Bi oyundan Görüntü.Tanıyan Tanı Bu oyunu
biggrin.gif

139br.jpg

Herşeyi en ince detayına kadar anlattım.Sorun olursa bende diğil sizde olabilir yinede sorunlarınız olursa buraya yazınız.Ve lütfn emeğe saygı Duyunuz Kolay Gelsin

erhanrgn

Yeni üye
29 Eki 2007
3
0
helal olsun gusel anlatmıssın denemedım ama ınandım ya bu kadar ugrasmıssın wayy beee:)

efsane34

Yeni üye
8 Ara 2007
4
0
ben yaptım oluyorda oyunları başlatamadım.hangi tuşlar ile oynandığını yazarsanız hiç fena olmaz.denememe rağmen bulamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.