PLuS LiVe SaHiP OLaNLaR-ÇeVRiMDıŞı OTuRuM AçANLaRı AnLaMaNıN YoLu

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri

gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz.
gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz
ses ile bilgilendirmenin altındaki olay meydana geldiğinde ses çal kutucuğunu seçiyoruz.
ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri dioruz
bu bilgilendirme hiçbir zaman sona ermeyecek işaretlioruz

bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır.

ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

sharLoqq

Yeni üye
19 Mar 2008
1
0
işe yaramıyoo!!! çevrrimdışı oturum açıldığını sanırım plusta anlayamıyo tıpkı normal bi kullanıcı gibi!

ejder.e

Üye
15 Tem 2007
158
5
ADANA
Ses eklemezseniz olmaz arkadaşlar nasıl denediniz de olmadı anlamadım,ben kendimi bildim bileli bu yöntemi kullanırım hala da kullanıyorum oluyor yani sorun yok tekrar deneyin,bir de plusınızın exesini "kasper herhangi bir serisi (Farketmiyor ki her boku engellyr) :S" nin güvenilir bölgeler konumuna ekleyın ve plusın kasperdeki tüm denetlemerini devre dışı bırakın .Kasper de bırakmıyor olabilr.
Hayde selametle...

Unuttum,siz msn nin exesini de aynı şekilde kaspere ekelyin ve denetimlerin hepsini devre dışı bıraktırın msn için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.