Png resimleri gife net şekilde çeviremiyorum

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
B9SVes.png

Resimlerin hepsi saydam. 75 karelik resimler var elimde. Gif birleştirici siteleri denedim bulanık veya png şeklinde çıkmadı gifler. Photoshoptan video taktiğini ve web için kaydet'i denedim her karede bazı bölgeler beyaz cıkıyordu. After effects mov,mp4,avi denedim olmadı. Zaten Png Sequence olarak renderladım After Effects'ten. After effects ile renderlama sebebim efektin photoshoptan yapılmamasıydı. Bunları elle de olsa nasıl net şekilde png olarak gif yaparım bozmadan?

Resimleri sansürledim reklama girer diye.

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
tam olarak sorununu anlamadım ama resimler ile gif yapmak istiyorsan
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/photoscape-x/9nblggh4twwg?activetab=pivot:eek:verviewtab

indirebiirsin kalitelidir :)
açtıktan sonra üstten gif kısmını seç ve resimleri sürükle

Windows 7 kullanıyorum

Merhaba, bir şey indirmene gerek kalmadan online bir şekilde aşağıdaki siteden yapabilirsiniz
SİTE

Site 2 dosyaya izin veriyor bende 76 tane var. Arkadaslar 75 tane png dosyayı net bir şekilde birleştiren ve gif yapan bir şey arıyorum sadece.

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
2:10'uncu dakikadan sonrası sizin işinize yarayacak kısım.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fAQWYh5KPzY[/ame]

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
İşte bende öyle yaptım JPEG seçeneğini png yapıp kaydettim. Photoshopu açınca ekrandaki önizleme gayet güzel fakat kaydetme yerinde beyaz bozukluklar var. 148x55 boyutunda benimki.

Kaydettiğiniz boyutun büyük olması export ederken daha kaliteli bir şekilde render almanızı sağlar. Yani ae'de 148x55 yerine 1480x550 şeklinde alıp photoshopta 148x55 şeklinde exportlarsınız kalitesi bozulmaz. Yüksek gif ayarları aşağıdaki gibi yaparsınız.

LN9rfh.png

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Kaydettiğiniz boyutun büyük olması export ederken daha kaliteli bir şekilde render almanızı sağlar. Yani ae'de 148x55 yerine 1480x550 şeklinde alıp photoshopta 148x55 şeklinde exportlarsınız kalitesi bozulmaz. Yüksek gif ayarları aşağıdaki gibi yaparsınız.

LN9rfh.png

telegramınızı söyler misiniz hocam, dediğiniz gibi yine yaptım önizlemede yine güzel görünüyor ama kaydettikten sonra beyaz şeyler çıkıyor png olması yerine

ofeswy.png

normalde yazının ve üstteki çizgilerin yanında beyaz kareler yok, dediğiniz boyutta ve orijinal boyutta öyle çıkıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.