Pöh - Askeri Temalı Çalışmalarım

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Selam dostlar, photoshop üzerinden çalışmalarıma devam ediyorum..
Özel harekat ve askeri temalı 'kendime' bir kaç çalışma yapıp sizlerle paylaşmak istedim.

Önceki tasarım konularım:

Moderatör tarafında düzenlendi:

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
Selam dostlar, photosop üzerinden çalışmalarıma devam ediyorum..
Özel harekat ve askeri temalı 'kendime' bir kaç çalışma yapıp sizlerle paylaşmak istedim.

Ellerine saglik. MUHTESEM olmus

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Çalışmalar hoş görünüyor, ellerine sağlık @Nsicha :)
Teşekkür ederim abim, var ol :)
Her zamanki gibi güzel olmuş Nsicha. Eline, emeğine sağlık 🙂
Teşekkürler kardeşim :)
Woooooo çok güzel olmuşlar ellerinize sağlık hocam.
Teşekkürler :)
Tasarımlar gayet başarılı tebrik ederim, tek takıldığım nokta "photosop" yazması😠
Uykusuzluktan gözden kaçırmışım 😅😂

Emeğinize sağlık
Ellerine sağlık çok güzel olmuş
way
cok guzel olmus, harikaa. 🤩
Teşekkürler dostumm :)
Ellerine saglik. MUHTESEM olmus

Selam dostlar, photoshop üzerinden çalışmalarıma devam ediyorum..

Ortadaki dikdörgen banner'in imzasız hali varmıdır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.