PÖH Tasarım ~ PoweRWarriOR ~ Vatanına Göz Dikeni Ez Oglum! ~ Walpapers

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
CÜMLETEN SELAMIN ALEYKUM BİLİYORUM YAZI KISMI ÇOK AMATOR OLDU AMA OLSUN
İYİ GÜNLER ~ İYİ AKŞAMLAR

SPEED ART:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ldtPkbFP-wg[/ame]
[DİP NOT: VİDEOYU ATTIM LÜTFEN REKLAM ANLAMINDA YANLIŞ ANLAMAYIN SADECE KANIT VEE MERAK EDENLER İÇİN VİDEO OLARAK DURUYOR. AMACIM KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE REKLAM YAPMAK DEĞİLDİR..]
ÖNCESİ:
MaBy82.jpg

SONRASI:
NO24GQ.jpg

Son düzenleme:

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Çok Güzel Üstad İzninizle Sormak İstedigim soru askere böyle hızlanmıs efekti veriyosunuzya efektin adı nedir ne yazarak araştırırım CS6 da varmı o efekt?

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
Çok Güzel Üstad İzninizle Sormak İstedigim soru askere böyle hızlanmıs efekti veriyosunuzya efektin adı nedir ne yazarak araştırırım CS6 da varmı o efekt?

Eeee o efekt gibi bişe bende tam adını bilmiyorumda şerif tamaç dan görmüştüm bende o efekti yapmak istediğin katmandan bir kopya daha oluşturuyorsun oluşturdugun kopyayı karıştırma seçeneklerine giriyorsun orda anasayfa da hemen kanallar var ordan g nin tikini kaldırıp tamam diyorsun sonra kopyayı az kenera çekiyorsun o kadar

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat

Grafik Tasarımı Bölüm Kuralları :
5-)Grafikerlere bunu hangi programla yaptın, veyahut malzemelerini materyallerini istemek yasaktır! Bu grafikere saygısızlıktır.

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Eeee o efekt gibi bişe bende tam adını bilmiyorumda şerif tamaç dan görmüştüm bende o efekti yapmak istediğin katmandan bir kopya daha oluşturuyorsun oluşturdugun kopyayı karıştırma seçeneklerine giriyorsun orda anasayfa da hemen kanallar var ordan g nin tikini kaldırıp tamam diyorsun sonra kopyayı az kenera çekiyorsun o kadar

Çok Sağol Üstad <3

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.