Portsuz Rat Oluşturma

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Port açarsanız internet modeminiz saldırılara açık olur. Bir duvar düşünün. Her port duvarda bir delik, insanlar o portu zorlayarak modemden bütün bilgisayar bilgilerinizi ve macinizi öğrenebilir. Bundan korktuğunuzdan dolayı port açmadıysanız VPN kullanın. Hiçbir iz bırakmazsınız. Bedava vpn bağlantısı ile darkcomrt? Anlatıyorum

1 Portu açın

2 Dns vs herşeyi kurun

3 telefonunuza super vpn i indirin. Bedava, sadece reklam var

4 Telefonu modeme bağlayın.

5 mobil erişim noktası yapın telefonu

6 bilgisayardan telefona, telefondan modeme, modemden internete internetten kurbana.

Bu kadar basit, tabii daha önce bu işe girmediyseniz bence modemde bilmediğiniz ayarları kurcalamayın

8 Ara 2020
61
0
Uzun zamandır RAT için araştırma yapıyordum. Hiçbir kaynakta bu kadar iyi anlatan bir metin bulamamıştım.

---------------------------------------
BloodyBinary geçilemedi,
geçilemiyor
ve geçilemeyecek...
---------------------------------------

Port açarsanız internet modeminiz saldırılara açık olur. Bir duvar düşünün. Her port duvarda bir delik, insanlar o portu zorlayarak modemden bütün bilgisayar bilgilerinizi ve macinizi öğrenebilir. Bundan korktuğunuzdan dolayı port açmadıysanız VPN kullanın. Hiçbir iz bırakmazsınız. Bedava vpn bağlantısı ile darkcomrt? Anlatıyorum

1 Portu açın

2 Dns vs herşeyi kurun

3 telefonunuza super vpn i indirin. Bedava, sadece reklam var

4 Telefonu modeme bağlayın.

5 mobil erişim noktası yapın telefonu

6 bilgisayardan telefona, telefondan modeme, modemden internete internetten kurbana.

Bu kadar basit, tabii daha önce bu işe girmediyseniz bence modemde bilmediğiniz ayarları kurcalamayın

Kurcalamayı severim :siritan3 Ama kurcalamayacağım

AY746

Üye
28 Nis 2020
70
0
Kim sevmez bazı şeyleri kurcalamayı? Hack yöntemleri öyle çıkıyor zaten :)

DUCK dns i biliyorum, no ip ile aram pek yok. Duck dns hesabı açman gerek, pc ne kur. Ve dns domainleri al. Gerisi kolay olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.