Porttan PC'ye dalma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doom_axn

Yeni üye
27 Şub 2008
4
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba aranızda yeni sayılırım. Elimde bir Ip numarası var sabit IP ve kamera sistemi yüklü olduğundan açık portuda var ve açık portuda biliyorum. bu bilgisayarı nasıl ele alabilirim. Bir çok kişi yardımcı olamadı son umudum sizsiniz. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

doom_axn

Yeni üye
27 Şub 2008
4
0
Eyvallah kardeş sağolasın. 1-2 tane buldum zaten ama yok telnetten gir yok trojan salla. işe yaramayan yöntemler söylemişler. Bana biraz daha kesin sonuç lazım ondan buraya yazdım yoksa forumu inceledim zaten ben. Ama işime yaramıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.