Powered By 000webhost Reklamını Kaldırma 2021

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Merhabalar Konuma Hoşgeldiniz

Bu konuda 000Webhost ile aldığımız ücretsiz Hostinglerdeki Powered By 000webhost Reklamını Kaldırma konusuna değinecem.

Öncelikle neden bahsediyoruz.

Şimdi Size Bunu Nasıl Kaldıracağımızdan bahsedeyim
Size verdiğim dosyaları indirin önce!

Şimdi 000webhost ile Dosya Yöneticisine Girelim

Yukardan Size verdiğim .js dosyasını yukardan upload edin.

Sonra dizine geri Dönelim.

Hangi PHP ekranında geliyorsa o PHP dosyasına girelim.
ben login.php ye girdim.

PHP satırlarında <head> satırını bulun ve bi alt sarına gelerek

komutumuzu girelim verdiğim txt de de var
Kod:
<script src="./removeBanner.js"></script>
sonra kaydedip çıkın.

Sitemize Tekrar Bakalım.

Bu İşlemi Bütün PHP lerinize Yapmanız Gerek.

Dosyalar
Virüs Total​

Son düzenleme:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Cevap: Powered By 000webhost Reklamını Kaldırma 2020

Elinize sağlık 2021 yılındayız hocam normalde SEO yu etkilemek adına insanlar 1yıl sonrasını konu başlığı olarak yapar siz tam tersini yapmışsınız :D

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690

eline emeğine sağlık

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1

Elinize sağlık 2021 yılındayız hocam normalde SEO yu etkilemek adına insanlar 1yıl sonrasını konu başlığı olarak yapar siz tam tersini yapmışsınız :D

Yeni Fark ediyorum
Dalgınlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.