Çözüldü Prime gaming hatası

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Merhaba. Bugün 30 günlük prime üyeliğimi başlattım. Prime videoya girip film ve dizileri izleyebiliyorum ancak prime gaming'e giremiyorum.

Hesabını etkinleştir hatası alıyorum. Etkinleştirmeye çalışınca da

Tamamdır patron. Hadi yapalım şu işi. diye bekleme alanı geliyor ve sonra ;

Hay aksi! Hesabınızda Prime Gaming'i etkinleştiremiyoruz.
Görünüşe göre Prime Gaming etkinleştirilirken bir hata oluşmuş.
Prime’a kaydolmak için kullanılan kredi kartının geçersiz olması veya reddedilmesi gibi sorunlar yaygın olarak görülmektedir. Kredi kartı bilgilerinin güncellenmesi dâhil olmak üzere Prime üyeliğinizi yönetmek için burayatıklayın. Diğer sık karşılaşılan sorunlar için burayatıklayın.

hatası alıyorum. Neden böyle?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,

Bu bir bug değil, güvenlik önlemi olarak oluşturulmuş bir hata mesajıdır.Banka kartınızda kayıtlı olan adres ile, Amazon hesabınızda ki adres tıpatıp aynı olmalı. Kartın aktif bir şekilde kullandığını doğrulamak için karttan 2$ çekilip daha sonrasında iade ediliyor. Bu yüzden kartınızda en az 2$ (15 TL) olmalı.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:
F

Fiew

Ziyaretçi
Merhaba,

Bu bir bug değil, güvenlik önlemi olarak oluşturulmuş bir hata mesajıdır.Banka kartınızda kayıtlı olan adres ile, Amazon hesabınızda ki adres tıpatıp aynı olmalı. Kartın aktif bir şekilde kullandığını doğrulamak için karttan 2$ çekilip daha sonrasında iade ediliyor. Bu yüzden kartınızda en az 2$ (15 TL) olmalı.

İyi Forumlar.
2 dolar 15 tl mi vay be

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.