Production Line Tr yama Dosyaları

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
412
0
Merhabalar ben XQ1

Production Line Tr yamasını bulamadım ancak dosyalarını buldum. Çevirmek isteyen arkadaşlar dosyaları indirip çevirebilirler.
Dosyaları açmak için herhangi bir özel programa gerek yoktur. Not defteri ile de açıp düzenleyebilirler. Ancak öneri program istiyorsanız "Notepad ++" programını öneririm. Tertipli düzenli çevirebilirsiniz.

Dosyaları test etmek için atmanız gereken yol = data\translations\EN
Dosyaları atıp değiştirebilirsiniz yada dilerseniz yeni bir "TR" dosyası oluşturup onunu içine atabilirsiniz

İndirme Dosyası

Virüs Total

 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.