Profesyonel Tasarım Uygulamaları Pratiği

ŞahPiri

Yeni üye
14 Ağu 2022
14
9
Photoshop Tasarımları Telefon/Bilgisayar
Yapmak İsteyenler İçin Hazırladım.

Bilgisayardan yapıldığı kadar tablet,telefon vb için de uygulamalar var sadece tecrübe ve sabır işidir.Programları öğrenmek çokta zor değil

Şimdi Bilgisayar için kullanılan bilinen

| Photoshop |
~ Karışık bir uygulama haliyle öğrenmesi için araştırma yapmanız gerekiyor.

Kısa öğrenmek için YouTube'dan örnek veriyorum; Futbol tasarımı psd, Asker tasarımı psd şeklinde başkaların yaptığını kendiniz indirip düzenleyin ekleme yapın. Bu şekilde pratiklik kazanın.

Mobil ile nasıl yaparım?

Çoğu kişi aslında bunları mobilden yapmayı hedefliyor.

Bilgisayar ki kadar güzel tasarım yapılabilir mi?
~ Tabi ki yapılır işi öğrenirseniz daha iyisi de yapılır.

MOBİL PROGRAMLAR

| Ps Touch |
~ Photoshop'un direk mobil hâlidir. APK indirebilirsiniz.

ÖNEMLİ : Bu uygulama bazı telefonlar da eski sürümü bazı telefonlar da yeni sürümü destekliyor bu yüzden doğru linki siz bulmanız için link vermedim.

| PixelLab |

~ Mobil tasarımcılar bu programı yazılar için kullanırlar.Programa önce font eklersiniz sonra kaydedip Ps Touch ile effectini verirsiniz.

~ Bunun için de "Ps Touch" , " PixelLab" tasarım paketi,gfx pack,psd olarak yazıp örneklerini alıp deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.