Programıma Logo Yapabilecek Var Mı?

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Herkese merhabalar öncelikle konuyu yanlış yere atıysam özür dilerim. bu bir yardım değil istek olduğu için buraya açayım dedim fakat zaten yanlışsa yöneticiler düzelteceklerdir.
Konuya gelirsek; Video Detector adında bir downlaoder programı tasarlıyorum ve büyük ihtiamlle son sürümünü yayınlayacağım. o yüzden çok iyi olmasını istiyorum. Bunun için de logoya hityacım var. ben kendim bir tane yaptım ama daha iyilerini yapabileceklerin burada olacağını biliyorum. Logo aynı zamanda icon dosyasıda olacak . ben kendi yaptığımı atıyorum buraya. Bunun gibileri istiyorum yani. Program Adı: Video Detector. şimdiden çok teşekkürler.

ljmROg.png

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Bence bu da iyi dostum

Daha iyileri olabilir. Ama photoshop hakkında en ufak bir bilgim bile yok. Grafiğin iyi olmasını istiyorum. Logoyuda adını hatırlamadığım bir internet sitesi üzerinden oluşturdum zaten. Yorumun için teşekkürler. Kimse atmazsa bunu kullanırım zaten :)

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Dostum Senin paylaştığın logo çalıntı eğer öyle bir program yaparsan büyük ihtimalle telif yer :)

Çalıntı değil. Bizzat kendim yaptım. Fakat photosop programından değil. Bir site üzerinden yaptım. Siteyi bulurken zaten online logo maker diye aratmıştım. arkaplana yuvarlak bir tasarım üstüne de a harfine benzer bi şekli ters evirip v harfine benzetmeye çalıştım. hepsi bu.

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Programdan zaten herhangi bir kazancım yok. Anlatamıyorum galiba kendimi. Başka siteden hazır bir logo değil buraya koyduğum arkadaşlar. zaten ücretsiz bir siteydi. Panel kısmından iki tane şekil seçtim ve üst üste ekledim. indirirken bazı siteler para istiyor ancak bu site sadece kayıt olmamı istedi kayıt olup indirdim bende. Siteyi tekrar arayacağım bulursm iletişme geçerim telif olur derlerse de ( ki sanmıyorum telif oalcağını) buraya atılanlardan seçerim . :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.