Programlama dili öğrenirken gelen bırakma hissi nedir nasıl yenebilirim?

swarq

Katılımcı Üye
1 May 2020
341
187
Beacon Hills
bende de oluo valla bi işe başladığımda hemen bırakıyorum tembellik ile felan alakalı olabilir bunu aşmak için koyduğun hedefi göz önüne getir bunu ne için yapıyosun diye sor kendine

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,326
4,808
Merhabalar ben c++ python Dillerini öğrenmek istiyorum ama İçimde Hiç Heves Yok Herşey sıkıcı Geliyor Bir An önce öğrenmek İstiyorum Sebebi nedir
Başarısızlığı tarif ediyor gibisin.
Bu işler birazda heves işidir. Hevesin yoksa başlaman bile hata. Sana daha güzel gelen alanlara yönelmen daha iyi olacaktır. Herkes yazılımcı olacak diye bir kural yok.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,444
994
Merhabalar

aslında bu kolaya alıştığınız ve zor yada anlaması zaman alan kısımlara geldiğinizde beyniniz alışmış olduğu rahatlığı arar bunun üstesinden sadece sıkıldığınızda bıkmadan gelebilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.