Programlamaya Başlangıç - Hangi Dil - Kitap Önerisi - ihan3t

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Teşekkürler Java'ya başlıyorum inşallah :))
Hep hayal ediyordum bu güne nasipmiş..
Kaynak olarak "Mobilhanem" üzerinden çalışıcam gerçekten kapsamlı anlatmışlar.
Hortlatmak gibi olmasın ama yararlı gerçekten!

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf

https://youtu.be/E3418SeWZfQ
Seyretmeni tavsiye ederim Java'nın önemini anlamak için bana da mantıklı geldi ama Java'yı anlamak içinde C++ ile başlamak daha iyi olur gibime geliyor.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
21

Elerinize sağlık hocam

baya kapsamlı tesekkurler

Faydalı olduysa ne mutlu arkadaşlar.

https://youtu.be/E3418SeWZfQ
Seyretmeni tavsiye ederim Java'nın önemini anlamak için bana da mantıklı geldi ama Java'yı anlamak içinde C++ ile başlamak daha iyi olur gibime geliyor.

Bir dili öğrenmek için, başka bir dili önceden öğrenmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Ancak programlama ve yazılım temelleri açısından bazı alt seviye işlemleri bilmenin avantajı olabilir, komple dili öğrenmenin değil.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Eline emeğine sağlık çok yararlı güzel bi konu olmuş tekrar tekrar eline sağlık.

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
61
Güncel diyelim. Konudaki bilgiler hala güncelliğini koruyor arkadaşlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.