programlar açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

surlord

Üye
13 Nis 2008
114
10
Bir Klik Ötede
Arkadaslar bundan 1 hafta once bilgisayarla uğrasırken bir programa tıkladım programa tıkladıgımda siyah bir msdos komut ekranı cıkıyor ve hemen ardından kapanıyor pc ye format attım olmadı fdısk cekdım olmadı acaba nedendir pc ye programı ındırdıgımde calısıyor aradan 1-2 gun gectıgı zaman program gene aynı hatayı verıyor bır keresındede dısk alanına gore cok buyuk mu ole bısı yazdı msdos ekranında hemen kapndı lutfen yardım pls harddıskdemı sorun vardır

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacan bazı proğramlar kurulurken ms-dos açılır kapanır sadece kurulurken ve kaldırılırken olur bu proğramlar sistem çekirdegine kadar işliyor yani kuruluyor aslın da böyle proğramlar daha ii dirrr.. şimdi sana yardımcı olmam için bana proğramın adını verkii ne işe yarıyor neden böyle bir arıza veriyor onu hemen sana söyleyeyim..

not: bellek yetersizse onadanda yapar ve bios güncel deilse ondanda yapar örnegin: bellek read olmadı derr yada bellek yetrsiz derrr yada hata kodları gönderir

surlord

Üye
13 Nis 2008
114
10
Bir Klik Ötede
yok bellek yeterli dosyanın adı "ebenezer" knight online server kurulumunda kullanılan bır dosya ama benım anlatmak ıstedıgım ms-dos sayfası acıldıkdan sonra hemen kapanıyor ve hıcbır programdan yanıt alamıyorum yanı virüs gibi bişey ama bir türlü silinmiyor

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
arkadaşım şimdi pc ni tekar formatla ve tüm kurduğun programların .exe sini tekrar internetten indir. win 32 jeefo nun bi şerefsizliği ufak bi spam programların temiz halini yükelyip kullandığında problem kalmayacaktır.

https://tik.lat/hZJpY sitesinden platinyum programını çekip pc ni tarat problem kalmayacaktır..

ayrıca torrent programlrında problem war bittoren qtorrent bitcament indir bu programlar yerine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.