Programsız Bilgisayar Şifre Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Disqocu

Üye
26 Ağu 2011
95
0
Belki Bazı Arkadaşlarımız Bu Konuyu Bılmıyordur Dıye Açayım Dedım En Azından Sizi Bilgisayar Şifrenizi Unuttuğunuzda Yada Bir Bilgisayara Girmeye Çalıştığınızda Programsız Şifre Kırmanızı Sağlar Bunu Çoğunuz Biliyordur....

1-) Bilgisayar Açılırken Aralıksız F8'e Basıyoruz.
2-) Karşımıza Yazılar Gelecektır Güvenli Mod Veya Windows Olağan Şekilde Başlasın.
3-) Siz Güvenli Modla Çalıştıracaksınız .
4-) Karşınıza Parola Ekranı Gelır Dırek Enter Layıp Girin Sonra Başlat/Denetim Masası/Kullanıcı Hesapları.
5-) Yeni Hesap Oluştur Falan Var Onları Geçin Altta Yada Değiştirmek Üzere Bir Hesap Seçin Yazar.
6-) Değiştirmek İstediğiniz Hesaba Tıklayın.
7-) Gersini Bilirsiniz Zaten Parolayı Silin Ordan Sonra Kapatıp Normal F8'e Basmadan Açın Parola Sormadan Girer.

Bazı Arkadaşlarımız Biliyordur Ama Ben Yenı Gelen Bılmeyen Olur Dıye Paylaştım Umarım Iyı Yapmışımdır... :)

Bunu Ben 14 Yaşımdayken Falan Babam Şifre Koyduğunda Yapıyordum :D

NOT : Bazı Arkadaşlarımız Söylemiş XP Orjinalse Çalışmayabılır Dıye Bende Burda Açıklama Gereği Duydum Arkadaşlar Kendı Bılgısayarımın XP Orjinal Tamamen Oluyor.

Arkadaşlar Glon Adlı Arkadaşımız Saolsun Gerekli Bilgiyi Söyledi Eğer Bilgisayarınız Formattan Sonra Kullanıcı Adı Administrator Olarak Kayıtlıysa İse Bu Yöntem İşe Yaramıyormuş :)

Son düzenleme:

Disqocu

Üye
26 Ağu 2011
95
0
;) Arkadaşlar XP Dışında çalışıyormu bilmiyorum ama %90 Çalışıyordur daha Denemedım :/ Bende Teşekkür Ederim :)

yavuzselim46

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
341
0
kerdeş ssenin dediğin administrator hesaplarda olmaz bildigim kadariyla yanlis mi düsünüyorum

Disqocu

Üye
26 Ağu 2011
95
0
kerdeş ssenin dediğin administrator hesaplarda olmaz bildigim kadariyla yanlis mi düsünüyorum

Yok kardeş çalışır diye biliyorum,Sanırım hesaplar bunda pek önemli değil.Bu her Bilgisayarda Oluyor diye biliyorum kendı bılgısayarımın XP orjinal İlk Pc yi aldığımda Casper bayiisi vermişti sanırım orjinal vermiştir ? :D Olmazsa buraya sorularınızı yazın arkadaşlar hepsini yanıtlarım.

Glon

Yeni üye
26 Ağu 2011
21
0
Arkadaşlar eğer faormattan sonra bilg. kullanıcı adı admin olarak kayıtlıysa . bu yöntem işe yaramaz ... :)

baba06baba

Yeni üye
2 Tem 2010
12
0
biostan şifrelenmişse pcnizin kasasında bulunan bios pilini çıkarıp 5 dk kadar bekletin ytr.(Not: saat ayarları sıfırlanabilir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.