Programsız Dosya Gizleme

cenkerr

Yeni üye
26 Kas 2008
6
0
İzMiRr
Zaten bu konuyu bilmeyenimiz yoqtur ama yeni arkadaşlar için ben yine açıklıyım
Konuya giriyorum ...
1) saklamak istediğimiz dosyanın istüne mausenin (fare) sağ tuş ile tıklıyoruz ve en alt taki özelliklere giriyoruz
2) çıkan özellikler penceresinde en altta öznitelikler var yanında gizli ve salt okunur var biz gizli olan yerdeki kutucağa tıklayara tick işareti çıkartıyoruz
ve uygula tamam diyerek çıkıyoruz
3) ve bidaha baktığımızda osya gözükmüyor

Eğer Tekrar eski haline getirmek istiyorsak

1) başlata girioruz oradan Denetim masasına giryoruz
2) orada bulunan klasör seçeneklerine tıklıyoruz
3) çıkan pencereden Görünüm'e tıklıyoruz
4)çıkan pencerede gizli dosyaları göster veya ***erme var ordan göstere tıklıyoruz
5) uygula tamam diyip çıkyoruz
6) dosyayı gizlediğimiz yerde bulyoruz

EMEĞE SAYGI +REp

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.