Oyun Proje dosyası nasıl derlenir?

zyasir

Yeni üye
20 May 2020
26
1
Ben bi oyunda bi uygulama yapmak istiyorum adı GABB . Ama çoğu keyloggerlı . O yüzden kodlarını bulmak istedim ve araştırdım bunu buldum
https://github.com/BillytheButcher/GABB
Ben bu dosyaları indirdim ama bunları nasıl birleştirceğimi bilmiyorum bu konularda yeniyim . Yardım edermisiniz?

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Visual Studio ile projeyi açıp derlemeniz gerekmekte. Eğer Visual Studio kuracak vakit ve zamanınız yok ise Form1.cpp dosyasını herhangi bir c++ compiler ile derleyin.

Peyack

Üye
16 Ocak 2019
169
2
127.0.0.1
Derlemekte pek bir olay yok. ayrıca anladığım kadarıyla yazılım bilginizde yok, dosyada virüs olup/olamıyacağınıda project dosyasını virüs programına aratıpta bilemezsin. Internete C++ Compiler yazıp birisiyle compile edebilirsin (online olmaması şartı ile :D)

Visual Studio ile projeyi açıp derlemeniz gerekmekte. Eğer Visual Studio kuracak vakit ve zamanınız yok ise Form1.cpp dosyasını herhangi bir c++ compiler ile derleyin.
Burada ne yapman gerektiğini anlatmışlar zaten.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
771
781
Cudi
Ben bi oyunda bi uygulama yapmak istiyorum adı GABB . Ama çoğu keyloggerlı . O yüzden kodlarını bulmak istedim ve araştırdım bunu buldum
https://github.com/BillytheButcher/GABB
Ben bu dosyaları indirdim ama bunları nasıl birleştirceğimi bilmiyorum bu konularda yeniyim . Yardım edermisiniz?

Arkadaşım Sanki sır saklıyorsun oynadığın oyun growtopia yapmaya çalıştığın şey oyun içi spam vb. milleti zehirleme burda git video izle gabbın discord adresleri var sahiplerinin indir ordan burayla alakan yok

zyasir

Yeni üye
20 May 2020
26
1
1 sır saklamaya çalışmıyorum
2 keylogger sız bi tane bile bulamadım
3 Kodlama ilgimi çekiyor ve bu forumda sadece gabb için durmuyorum birşeyler öğrenmeye çalışıyorum nereden başlayacağımı tam olarak bilmediğim için böyle Bi konudan başlamak istedim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.