Prorat veya güncel olan benzeri program?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

noobhacker87

Yeni üye
1 Ağu 2009
7
0
Merhaba arkadaşlar.Prorati kullanmayı pek beceremedim.1-2 gün araştırdım artık antivirüs programları yakalıyormuş zaten fakat programın içindeki birtakım kodları değiştirince yakalayamıyormuş falan diye duydum.Fakat prorat bilgisayarıma indirince kullanabilmek için antivirüs programımı deaktif etmem gerekiyor eseti.Bu sefer de pcme restart attığımda beyaz ekranla karşılaşıyorum 2 kere oldu bugün aynı şey ama neyse ki düzelttim.Neyse lafı çok uzattım.
1-)Prorati karşı tarafın antivirüs programına ve kendin bilgisayarıma restart atınca beyaz ekran açmasına neden olmadan nasıl kullanırım?
2-)Ya da prorat benzeri güncel 2009 yılı için program var mı şu an antivirüslere yakalanmayan ya da en azından benim kendi pcme zarar vermeden kullanabiliceğim?
Eminim forumdaki birçok arkadaş ta bu soruların cevaplarını merak ediyordur.
Forumu aradım bu tür konular için ama güncel post bulamadım ondan yeni konu açtım.
Şimdiden hepinize teşekkürler arkadaşlar.Kolay gelsin.

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
kardeş neden anlamakta ısrar ediyorsun anlamadım evet o
icon10.gif

noobhacker87

Yeni üye
1 Ağu 2009
7
0
abi kafa kalmadı son birkaç gündür bu işlerle uğraşmaktan :D
bir de sen biliyorsan bana şöyle güzel bir filebinder söylesen.mesela yapmış olduğun server exesini mp3 ya da resimle bind edebiliceğim ve kurbanım dosyayı tıkladığında hem server bulaşıcak hem de resim ya da mp3 ü açıcak.Bir de server dosyasını undetect yaptıktan sonra bindlayınca yine detectable oluo :S
Bana böyle bir program bul kulun kölen olayım haha :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.