prorat yardım lütfen bi bakın ÖZELLİKLE PRORAT KULLANANLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KABUS_FTH

Yeni üye
11 Kas 2007
50
0
YA ABİLER BEN ORJ SİTESİNDEN PRORATI İNDİRDİM ŞİFRESİNİ YAZDIM pro AMA HERŞEYİ ÇIKARIYO EXE ÇIKMIYO ÇALIŞTIRILAMIYOR FLN DİO YA NSL HALLETCEM BU BU SORUNU

nester_14

Yeni üye
8 Eki 2007
11
1
makınanda virus progu var kardes ıptal etsen bıle bırde spayware sılme vardır onlar olunca ".exe" de cekınır cıkamaz vırus progunu kladırıp nod 32 felan kur ıptalı daha kolay bırde spayware sılıcın varsa o nu da kaldır o ıse gıreceksen onun olması gereksız :D

sarruma

Üye
5 Mar 2008
163
0
ewet bendede var ned 32 kapattığım halde yyine engelliyo onun için net kafeden indir mail dosyalarına yükle işine yaradıkça indirir kullanırsın

KABUS_FTH

Yeni üye
11 Kas 2007
50
0
Per Senİn KÜpeĞen Oolsunda Ben Bu Konuyu GÖrmeden HalletmİŞtİm Ztn Ama BİŞey Sorcam İlla No-ip Dİe Bİ Sİte Vr Oraya Kayit Olmayimiyiz Yoksa Serverİ Maİl Adresİmİzİ Yazip YolladiĞimizda İŞ Bİtİyomu Onu Anlamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.