Proxy Tarayıcı - ProxyScraper

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,759
507
24
Praise The Fool
FreeProxyScraper
GITHUB

Bir arkadaş bana özelden internet sitelerini kazıyan projesinin ufak bir kısmını attı ve çok uzun sürdüğünden yakındı. Asenkron yapılmamıştı ve pek de temiz bir kod örneği sayılmazdı. Ben de forumda da paylaşırım belki işine yarayan çıkar hem de arkadaş kendi projesine ekler sorunu çözülür diye hızlıca asenkron versiyonunu yazıp verdim.
Şimdi çalışma prensibine gelirsek aslında işlem çok basit, source.txt ile programa sağladığımız bir sürü web site var, bu web siteleri kendiniz de arttırabilirsiniz fark etmez. İçinde bulunduğu sitelere girip, içinde ip-port regex desenine uygun tüm adresleri ayıklıyoruz.

Ayıklanan proxy'leri de "exe/downloaded/unchecked" klasörüne kaydediyorum. Uygulamaya hızlıca bir proxy checker sınıfı da yazdım ancak ne yazık ki çok da doğru sonuçlar vermiyor ayrıca sadece HTTP proxy'leri kontrol ediyorum ancak socks 4,5 protokollerine sahip proxy'ler de karışıyor araya. Onları da zamanla geliştiririz.

scraper.gif

İndirme adresi
Github Release
Direct Download
VirusTotal: VT_Link
Sha256: 89e40a2a9858e238806f1e713a20623fe4a1c3a12dd6355a9bdf3c7956aa4360

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.