Proxy Video İzlenme Scripti

ozanx07

Üye
13 Ocak 2019
76
2
Antalya
Forumdaki Pek Çok Arkadaşlarım'dan Yardım Alarak Bu Scripti Çıkardım, Dahada Geliştiririp Daha Kaliteli Bir Panel Çıkarmak İstedim Ama Bu Aralar Yoğunum.
Boşa Gitmesi Yerine Sizlere Bir Faydası Olsun İstedim.​

Ne İşe Yarıyor ?

Veritabanına Proxyleri Yükleyerek Otomatik Bir Şekilde İzlenme Göndermesini Sağlıyorsunuz Yapacağınız Tek Şey Sadece Sayfayı Açık Bırakmak.

Tam Olarak Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Sisteme Yüklediğiniz Proxyleri Curl Çekip 2. bir sayfamızdan verileri çekmeye çalışıyoruz eğer veriler o proxy ile gelmezse ya proxy ölmüştür yada zaman aşımı yüksektir. Proxyler ölmüşse nasıl oluyor eğer proxyden sistem 5 saniye içinde veri alamazsa otomatik olarak sayfayı yeniliyor ve başka proxy kullanmaya başlıyor.

Programlar Varken Neden Bu ?

Programlar Gerek Ram Olsun Gerek CPU Olsun Cihazınızdan Yerler + olarak 1!den fazla açarsanız programı cihazda donmalara sebep olur, burda ise sadece sekmeleri açıp cpu dan tasaruf edebilirsiniz ram konusuna gelecek olursak tarayıcaıdan tarayıcıya değişmekte yazılım ram yemez ama tarayıcı yer.

Ekstra Özellikleri Neler ?

Basit Bir Telegram Modülü Ekledim Eğer İzlenme Gönderimi Sağlanırsa Gönderim Sağlanan İp ile Birlikte Kaç Saniye İzlenilmiş Şeklinde Bot Mesajı Gönderir.
Kurulumu Nasıl Peki ?

İndirdiğinizde Dosya İçerisinde Açıkça Yazılı Olarak Belirtilmektedir Dahada Aydınlamak İçin Videomu İzleyebilirsiniz.
-=-=- Video -=-=-

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vQt_gYq_LaY[/ame]

-=-=- Video -=-=-

İndir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.