Online Oyunlarda İnternet Sorun Çıkarıyor

LegendDarys

Yeni üye
18 Eyl 2021
1
0
22
Arkadaşlar benim internet 100megabit hani hız olarak hiç bir sıkıntısı yok pcde olsun telde olsun oyunlarda hiç ping yapmaz bende ps4 vardı yine aynı problem vardı ps5e geçtim yine aynı online oyunlarda ping gibi değilde direk packet loss ani drop giriyo online oyunlara kablosuz sekilde oynayamıyorum modem arayüzünden dolayı olabilir mi diye düsündüm ama bilmiyorum modemi ana ayarlarına cevirince bir kaç saatlik düzeliyor ve sonra tekrardan drop girmeye baslıyo anlamadım internetimde ping gibi bir sorunda yok yani hani neden olduğuna yardımcı olabilecek varsa cok sevinirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.