Oyun Pubg Mobile Emulator Kasma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 Ağu 2017
120
0
Türkiye
Pubg Mobile / Emulator Kasma Sorunu / Yardım

Arkadaşlar Yardım Edin Pubg Mobile Yani Emulatordeki pubg kasıyor yardımınızı bekliyorum

kasma sorunu şuda olabilirmi birsürü dosya var C// klasöründe bide birsürü cod var pcmde olabilirmi
yorumunuzu beklerim

İşlemcim ►

Moderatör tarafında düzenlendi:

teguardian

Katılımcı Üye
15 Mar 2019
579
0
Merhaba zaten WindoWs kendisi 1.5-2 gb ram kullanıyor pubg emulator u açınca da raminiz yetersiz geliyordur.O sebepten donanımınızı yükseltmenizin faydası olacaktır.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Bu sistem ve emulator için kasması gayet normaldir. Ekran kartı ayarlarından PUBG'yi en düşüğe alınız.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Oyun ayarlarından AŞIRI seçeneğine getirdikten sonra tekrar FPS testini deneyebilirsiniz.

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Merhaba, tencent emülatörün kendisi sıkıntı diyebilirim. Grafikler HDR, Kare hızı Aşırı, Stil Renkli olursa kasma biraz olsun azalır.

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Grafiklerinizi BALANCED - Kare hızı YÜKSEK yapın yoksa aşırı da işlemciyi zorlayacağından drop yersiniz. Stil sinematik yaparsanız göz yormadan oynayabilirsiniz.

Sağ üst kısımda bulunan seçenekler de ise ;

OpenGL+
DPI 320
Çözünürlük olabildiğince yüksek yapın.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,160
root@M3TA~#
Merhaba,

Emülatör başton sona sıkıntı İ7 işlemcide kastığını bile gördüm [ame="https://www.youtube.com/watch?v=JSRUMzzZoYE"]https://www.youtube.com/watch?v=JSRUMzzZoYE Detaylı anlatım yapılmış inceleyiniz[/ame]

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0

Arkadaşlar Yardım Edin Pubg Mobile Yani Emulatordeki pubg kasıyor yardımınızı bekliyorum

kasma sorunu şuda olabilirmi birsürü dosya var C// klasöründe bide birsürü cod var pcmde olabilirmi
yorumunuzu beklerim

İşlemcim ►

yorumunuzu beklerim

İşlemcim ►

Öncelikle sistemini yükselt diyenlere herkesin parası yok diyorum. Video atıp kısa kesmicem tek tek anlatıcam seni bu sorundan kurtarıcam.
Bilgisayar Sistemlerimiz hemen hemen aynı bende yaşıyordum bi nebze olsun sorunu rahatlattım.

Motor ayarlarını 3 resimde hallediceksin sonra oyun ayarları felan derken halledicez.
İlk önce oyuna gir ve bir kere ön belleğini temizle.
şimdi motor ayarlarına geçelim..

Resim 1 : Ayalar

Resim 2 : Ayarlarda motor ayarları

Resim 3 : Motor ayarlarının altında oyun ayarları

Motor ayarların bitti..
Şimdi oyuna gir.

Resim 4 : Burda ki çık yazısına tıkla 2 kere

Resim 5 :Bu ekrana geleceksin

Resim 6 : Şimdi internete tıkla ve ("https://apkpure.com/tr/gfx-tool/eu.tsoml.graphicssettings") Bu adresten GFX-Tool indir başka bir adresten de olur sen bilirsin indir ve kur.

Resim 7 :Evet GFX ayarları aynı benim ki gibi yap

Resim 8 : ayarın devamı..

Tamam sıra sadece oyun içinden ayarlara geldi..

Resim 9 : Burdaki ayarların aynısını uygula

Resim 10 : Buraya dikkat bak discaple normal ve discaple tekrardan sende ön belleğini temizlediğinde ayarlar zaten ingilizce olucak çok rahat bir şekilde yaparsın

(Bir teşekkürü çok görme lütfen)

Rosewell

Yeni üye
30 Nis 2019
32
0
Oyun içi grafik ayarlarından en aşağı gelerek otomatik grafik ayarını devredışı bırakın. Tam hatırlamıyorum ama üstte olan ayar akıcı (smooth), altta kalan grafik ayarı ise aşırı (extreme) olarak ayarlanırsa daha iyi olur.

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın

yorumunuzu beklerim

İşlemcim ►

Pubg Mobile Emülatörün tek farkı diğer oyunlar pcde olduğu için ekran kartından felan yer de daha çok işlemci tabanlı işlemcin baya eski işlemci üzerinden çalışıyor emülatör olduğu için

19 Ağu 2017
120
0
Türkiye
Merhaba, tencent emülatörün kendisi sıkıntı diyebilirim. Grafikler HDR, Kare hızı Aşırı, Stil Renkli olursa kasma biraz olsun azalır.

teşekkürler oldu çok sağolun :)

Öncelikle sistemini yükselt diyenlere herkesin parası yok diyorum. Video atıp kısa kesmicem tek tek anlatıcam seni bu sorundan kurtarıcam.
Bilgisayar Sistemlerimiz hemen hemen aynı bende yaşıyordum bi nebze olsun sorunu rahatlattım.

Motor ayarlarını 3 resimde hallediceksin sonra oyun ayarları felan derken halledicez.
İlk önce oyuna gir ve bir kere ön belleğini temizle.
şimdi motor ayarlarına geçelim..

Resim 1 : Ayalar

Resim 2 : Ayarlarda motor ayarları

Resim 3 : Motor ayarlarının altında oyun ayarları

Motor ayarların bitti..
Şimdi oyuna gir.

Resim 4 : Burda ki çık yazısına tıkla 2 kere

Resim 5 :Bu ekrana geleceksin

Resim 6 : Şimdi internete tıkla ve ("https://apkpure.com/tr/gfx-tool/eu.tsoml.graphicssettings") Bu adresten GFX-Tool indir başka bir adresten de olur sen bilirsin indir ve kur.

Resim 7 :Evet GFX ayarları aynı benim ki gibi yap

Resim 8 : ayarın devamı..

Tamam sıra sadece oyun içinden ayarlara geldi..

Resim 9 : Burdaki ayarların aynısını uygula

Resim 10 : Buraya dikkat bak discaple normal ve discaple tekrardan sende ön belleğini temizlediğinde ayarlar zaten ingilizce olucak çok rahat bir şekilde yaparsın

(Bir teşekkürü çok görme lütfen)

Teşekkürler Deniyeceğim Emeğiniz var şuanda benim için bukadar şey teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Oyun fazlasıyla ram istediği için senin bilgisayar da kasma olasılığı normal. Oyun ayarlarını düşürerek alınan fps değerini düşürebilirsin.

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Bu arada arkadaşlar GFX TOOL dan bahsetmiş fakat oyun bu 3.parti yazılım hakkında yaptığı açıklamaya göre bunu kullanıp herhangi bi şikayette alınan incelemede Ban yeme riskinin olduğunu belirtti oyun içindeki ayarlardan yapman daha sağlıklı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.