Yazılım | Programlama Python ile neler yapabilirim?

kubilarey

Katılımcı Üye
24 May 2013
713
0
şuan sadece hesap makinası yapabiliyorum,onun dışında python ile neler yapabilirim? beni ödevlendirebilecek var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

baybaysan

Üye
5 Haz 2016
99
0
Planet
Mesela 3 işlevi olan bir program geliştirebilirsin.
Öğrencileri veritabanına kaydeder. adı soyad sınıf numara velimailadresi
Kayıtlı öğrencileri listeler
Öğrenci numarasını girdiğin öğrencinin velisine ait mail adresine mail gönderebilirsin. Ben de daha acemiyim pythonda ancak bu yukarda dediğim programı ben de kendimi geliştirmek için yazdım ve baya uğraştım sadece bir yerinde. Kendini geliştirmek için yapabilirsin.

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,441
803
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Python dili ile Web Sayfası Tarama İşlemleri, Web Geliştirme, Veri Yapısı 'Data Structure' yada Klasik Algoritmalar , Plugin, Veri Bilimi, Kriptoloji , Oyun yapabilmektesiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.