Yazılım | Programlama Python Keylogger Yapımı

CocoMonkey

Üye
23 Mar 2019
101
0
Herkese hayırlı geceler. Şimdi ben Pythonda bir keylogger yazdım ancak bunu windowsta çalıştırdığımda gerekli kütüphaneleri indirmem gerektiğini söylüyor. Yani bu keyloggerı karşı taraf açtığında gerekli kütüphaneleri indirmesi gerekiyorsa ne anladım bu işten :saskin2
Bunun bir yöntemi var mıdır? Programa import etmek yetmiyor galiba.

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Adını unuttuğum bir eklentiyle .exeye çevirip kütüphaneleri içine gömebiliyorsun böylece gerek kalmıyor.Zamanında bende denediğim için başarılı elde etmiştim ancak karşı taraf windows 7 kullanıyorsa işe yaramaz 8 kullanıyorsa yaramaz ( vista , xp ' yi söylemiyorum bile ) windows 10 un farklı sürümlerini kullanıyorsa yine çalışmaz.Kısacası çook büyük bir stabillik sorunu var. python için bu işleri tavsiye etmiyorum. windowsta minimum sıkıntı çıkacak olan C# ta yazmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.