Python Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Gerçekten python öğrenipte öğrenemediğim bir dil arkadaşlar kaynak arşiv atarsanız iyi olur bu arada gerçekten udemy'de bakıyorum çok zor :(

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Sayın kulüp lideri sorum size.

Kendinizi daha çok geliştirip neden EĞİTİM amaçlı kulüp açmıyorsunuz? . Talep amaçlı kulüp yönetmek kolaya kaçmak demek yanlış anlamayın. Kendinizi bir az daha yorun, bu alanda hevesli olan kişileri bir araya toplayın 1 ay 2 ay eğitim verin sonra istediğinizi isteyin üyelerden. Esen kalın.

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,651
78
MARS
Sayın kulüp lideri sorum size.

Kendinizi daha çok geliştirip neden EĞİTİM amaçlı kulüp açmıyorsunuz? . Talep amaçlı kulüp yönetmek kolaya kaçmak demek yanlış anlamayın. Kendinizi bir az daha yorun, bu alanda hevesli olan kişileri bir araya toplayın 1 ay 2 ay eğitim verin sonra istediğinizi isteyin üyelerden. Esen kalın.

Şu an dediğine benzer bir olay var. 3 tane uzman seviyedinde üye var. Sadece ders vermek yerine bize soru soruyorlar veya sorunlarımızda yardımcı oluyorlar. girdikdikten sonra çok kısa sürede çok şey öğrendim sağ olsunlar :) Ama bazı saçma olaylardan dolayı bir takım aksaklıklar oldu.

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
python külübü eğtimi amaçlamıyor cidden üzdü. şu anda bu forumda python profesörleri olduğunu biliyorum. Gerek 3-5 yıl önceki dev konulardan gerekse şimdi açılan konulara verdikleri cevaplardan. Şu piton külübü eğitimde verse veya forumdaki eğitimler yenilense çok daha güzel olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.