Quadro Game Pc Alıcam Tavsiyenizi İstiyorum

byangrybastard

Yeni üye
27 Haz 2015
3
0
Selamın Aleyküm Beyler Kolay Gelsin
Aklımda 2 Pc Var Birinin Fiyatı 1599$ Birisi 1099$
Fiyat Sıkıntı Değil Aralık Ocak Ayı Gibi Alıcam Pcyi
Fakat İkisi Arasında Kaldım.
1599$:QUADRO XGAME SGI03TR-49S812 Masaüstü Bilgisayar
1099$:QUADRO XGAME SGI03TR-4511 Masaüstü Bilgisayar

(Aşşağıya İnip Teknik Detaylar Diyip Teknik Detayları (Ram,İşlemci Vb.) Görebilirsiniz)
Amacım Hava Atmak Övünmek Değil Bende İnsanım.
Sadece Fikrinizi İstiyorum

Ö.m Atabilirseniz Sevinirim Aşşağıyada Yazarsanız Quadro Pc Alıcaklara Yardımcı Olmuş Olursunuz.

(Neden Quadro PC Alıcaksın Derseniz Tüm Parçalarının Hızları Test Edilmiş Ve %100 Verim Alabilmemiz İçin Test Edilmiş.)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)

(Aşşağıya İnip Teknik Detaylar Diyip Teknik Detayları (Ram,İşlemci Vb.) Görebilirsiniz)

Ö.m Atabilirseniz Sevinirim Aşşağıyada Yazarsanız Quadro Pc Alıcaklara Yardımcı Olmuş Olursunuz.

(Neden Quadro PC Alıcaksın Derseniz Tüm Parçalarının Hızları Test Edilmiş Ve %100 Verim Alabilmemiz İçin Test Edilmiş.)

Önerim 1599$ olan lakin yinede MSİ ve Alienware yi Bu Konuda Gerçekten Öneririm aşağıda siteleri:

MSI Global

Alienware:
Alienware Area-51 Gaming Desktop | Dell

Gerçekten Baktığına değicektir.

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
@TrTorium Dostum Site Yabancı Olduğu İçin Güvenemiyorum..
Ben Güvensemde Ailem Maalesef.

Peki Gaming Pc Almandaki neden nedir,Benim Laptop:
6GB Ram
İ5-5200 İşlemci
Nvidia Gt 940m Ekran Kartı var ve gta5 i oynadığım özelliklere bak:

8bj3Yr.jpg

Yani Bana Fazlasıyla Yetiyor.
Ve 1750 tlye aldım.

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Peki Gaming Pc Almandaki neden nedir,Benim Laptop:
6GB Ram
İ5-5200 İşlemci
Nvidia Gt 940m Ekran Kartı var ve gta5 i oynadığım özelliklere bak:

8bj3Yr.jpg

Yani Bana Fazlasıyla Yetiyor.
Ve 1750 tlye aldım.

Dizüstü bilgisayarlar oyun oynamaya elverişli değildir. Oyun bilgisayarı istiyorsan masaüstü şart. Ayrica 3800 e toplama bilgisayarla kat kat iyisi alınabilir. Fiyat konusma sesli komut bilmem ne özellikleriyle abartılmış. Ben olsam toplama alirim.

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde

Quadro PC yerine çok güzel yeni nesil toplama bilgisayar alabilirsiniz, hem daha hızlı hemde daha karlı olur. Yok ben quadro alıcam dersen üstteki sistemi alırsın.

Önerim bu bilgisayarı alman tarafında
http://www.turkhackteam.org/donanim-onerileri/1182717-4500tl-yeni-intel-skylake-pc-onerisi.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.